Abİler Tekrar Yadim İsteyecem Acele Bİ Bakarmisiniz LÜtfen!!!

cemrecan

Üye
Tepki
2
Abİ Benİm 250 Ytl Lİmİt Var ŞÖyle Çİft AmartİsÖrlÜ Bİ Bİsİklet Varsa Bİ Yardimci Olun Ya

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
abi,bi önce açtığın konuda çağrı abi anlatmış ya,bak senin için bi daha koyuyorum,dikkatli oku, arkada amortisör olarak gözüken şey aslında sadece bir yay ve pedal çevirirken yaylanıp boşa enerji tüketmekten başka bir vazifesi yok rahat felan da değil yani.
çift amortisörlü denilen bisikletler(biz bunlara kendi aramızda çift yaylı diyoruz),normal düz kadrolara göre 3-4 kilo daha fazla ağır oluyor ve bu gerçekten büyük bir rakam,ayrıyetten ortada ki yayın hiç bir artısı yok,eksileri:sen pedal çevirirken sürekli olarak esneyeceği için gücünün yarısını emicektir ve normala göre 2 kat daha fazla yorar seni,bi kaç ay sonra gacır gucur ses çıkartmaya başlar.vsvsvs alacağın bisiklet düz kadrolu ve aluminyum olmalı.

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
@cemrecan
sana o fiyata kadro verebilirim özellikleri ve resimleri 2. el de mevcut kadro ve maşa 250 olur satılık yada takaslık%100 downhill başlığı var bir bak istersen bence fiyatı gayet ucuz.

M.Haktan Derin

Forum Bağımlısı
Tepki
79
illada downhill istiosan elimde bisan level zero war 200 km binilmemis fiyatta anlasabiliriz tesekkurler simdiden

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
biraz forumda arama yaparsan hemen vzgecersin çift amartisörlü ucuz bisikletten.çok bilgi var biraz araştır.tek kelimeyle bu sevdadan vazgeç;)

Jr.BMX

Daimi Üye
Tepki
102
Cemrecan merhaba

Bak bundan onceki bisikletim 2 amortisorluydu. inan artık bacaklarım kollarım her yerim agrımaya baslamıstı.. ne için sen çift amortisöre baslıyorsun soyliyim bende 12 yasındayım çift amortisor manyagıydım eskiden neden arkadaslarımım bisikletine binerdim yaylanınca bana zevkli gelirdi.. ama bu zevk bir yere kadar..

Zaten senin istedigin Bisiklet genelde Down Hill olarak kullanılır ama amortisorlar 150 den yuksek olmalıdır

Senin zaten down hill bisikleti bulupta down hill yapacagın söz konusu değil şehir içinde bineceksin.. bizden sana tavsiye bence ucuz bisikletler alma sonra hep sorunu cıkıcak vede süper bi bisiklet gordun 500 ytl alamadın bütcen yetmedi sonra 250 ytlik bisiklet alıcaksın hergün sorunu cıkıcak 500 ytl e kadar ona masraf yapıcaksın hic gerek yok direk Kackar , Delta , Velespit , Atilla ve Yesil bisikletten yardım al .. altında hem güzel hemde kaliteli bir bisikletin olsun rahat yasa

ama sana tavsiyem MTB olucak ama diyorsunki bu cocuk BMX kullanıyor neden MTB tavsiye ediyor nedeni ise su ben BMX i kolay dedim basladım vede zorlastım halada zorlasıyorum. Cok kolay bir spor dalıda değilmiş ama basladım vede bitiriyim diyorum..

MTB ise hafta sonlarında Bisiklet forumun gezileri oluyor onlara katılırsın keyifli sekilde dolasırsın..

Ama 250 ytl e ise MTB bulmak cok zor
Ondan benden sana bir tavsiye 15 günlük tatilde kendine bir is bul ve calıs mesela ben ole yapacagım yeni bisikletim icin bütcem gerekli..

• Beğen
Tepkiler: Gürsel A.

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
jr bmx e son derece katılıyorum eski bisikletim bianchi ye 200 civarında masraf yaptım ama bi işe yaramadı hergün arıza arıza deli oluyodum hemen klupteki arkadaşlarıma danışıp deore setli kron xaos aldım manyak memnunum bence sende böle yap

• Beğen
Tepkiler: t-genc

MersiLee

Aktif Üye
Tepki
40
Ben geçen yıl Bianchi ARES almıştım görüntüsü ve çift amartisörlü olduğu için. Ama geçen aylarda çalındığı için, formdaki arkadaşlara danışaraktan tekrar aynı bisikleti almaktan vazgeçtim.

Formdaki arkadaşlarımızın sabırla sorularıma yanıt vermeleriyle birlikte bütçeme uygun olarak Salcano NG450 aldım. İlk zamanlar alışmakta biraz sorun yaşadıysamda, şimdi gerçekten çok memnunum. Birbirimize uyum sağladık. Daha önce gittiğim bayırlarda ayağa kalkmam gerekirken bununla çok rahat oturduğum yerde gidebiliyorum. Ve çift amortisöre göre daha hafif ve daha seri...

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
bianchi hunter var bende deli edio beni.sakın alma çok büyük hata yaparsın.salcano ng600 ile başla derim.zamanla ihtiyaçların doğrultusunda bisikletini değiştirirsin