Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ab rocket hakkında...

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında iconaclast tarafından paylaşıldı.

1. iconaclast

iconaclast Aktif Üye

Seviye:
    ab rocket mekik aleti kullananınız varmı? kullanmak yararlımıdır.şayet paranı bu gibi aletlere yatırma git fitness salonunda mekik vs.. çalış ve diğer aletlerden de yararlanmı dersiniz?

sadana bunu beğendi.
  2. sadana

sadana Onursal Üye

Seviye:
    O parayı bence heder etmiş olursun.Zaten bu tür aletlere,5 ay bilemedin 8 ay sonra ihtiyaç duymuyorsun ve çürümesi için depoya kaldırıyorsun.En fazla 5 ay gitseniz sağlıklı ve gözetim altında bir ilerleme kaydedersiniz.Tabi sadece kişisel görüşüm.İyi Forumlar ve sağlıklı bir yaşam diliyorum.

3. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Bu tür aletler belki biraz sizi çalışmaya motive eder (para verip aldığınız için) ama uzun vade işe yarayacağını sanmıyorum, genelde evde yer tutmaktan başka işe yaramaz.
    Aletsiz karın çalıştırma için kolaydan zora o kadar çok yöntem varki, aletlere hiç gerek yok. Eğer bir alet alınacaksa o da adam gibi bir mekik sehpası olmalıdır, benim 10-15 senedir var mekik sehpam ve çok faydalı karın bölgesini düzene sokmak için.
    Aşağıdakine benzer bir mekik sehpam var.

fatih_brs, iconaclast ve sadana bunu beğendi.
  4. hakan akbulut

hakan akbulut Yeni Üye

Ben kullandım ve faydasını büyük ölçüde gördüm hemde kullanımı kolay olduğu gibi saklaması da oldukça kolay ürünüde aşağıda belirttiğim siteden çok uygun fiyata aldım normal mekik çekerken zorlanan herkese tavsiye ediyorum.

http://abrocketturkiye.com/

5. Mehmet Akif MALKOC

Mehmet Akif MALKOC Forum Bağımlısı

Seviye:
    Kardeş ab rocket bayadır kullanıyorum..Eğer düzenli ve planlı bir yaşam tarzın varsa çok güzel bir karın bölgesine sahip olabilirsin..Ama dediğim gibi düzenli ve planlı olman lazım..Öteki türlü sadece bu alet için değil evde hiçbir aletle başarılı olamazsın..Bugün yapmayayım ya dediğin zaman yaptığın antrenmanların bir değeri kalmaz..Karın kası vücutta en zor gelişen kastır..İstikrar ve sabır ister..Ve gelişirken çok acı verir..Eğer yaparım ben kendime güveniyorum diyorsan çok güzel bir alet..gittigidiyora bak orada güzel fiyatlı veriyorlar..iyi günler..

iconaclast ve GiciK eRay ADALI bunu beğendi.
  6. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    ben de mehmet akif bey gibi düsünüyorum, baslangıcta insanı biraz da gaza getirdigi icin düsünülebilir.. Bizim evde de var bir tane, belki onda cektiginiz 40 mekik normalde cektiginiz 10 mekik kadar etkili oluyordur ama normalde 10'luk 4-5 set cekebilirken bunda 40'lık 7-8 set cekebiliyorsunuz eger gercekten niyet varsa =) İnsanı motive ediyor.. Hakan bey de söylemis; Sehpa en güzeli ama onun icin de yerin uygun olması lazım.. Yer sorunu yoksa sehpa varsa abrocket vb. ürünler =) yoksa dur mat sereyim de biraz mekik cekeyim seklinde düzenli olmakta zorlanıyor insan baslangıcta, ama kenarda birseyleri görünce hevesleniyor.. dikkat ettiyseniz baslangıc icin iyi diyorum sonrasında ona gerek kalmadan devam edersiniz ama en azından o kıvama gelmis olursunuz, bakarsınız sehpa dahi almıs olursunuz =)

bizim evdeki teknosa dan voit üretimi olanından alınmıs. yanında ingilizce dvd de var hangi hareketler nasıl etki yapar seklinde hazırlanan ve indirimdeydi. Bilindik bir marka oldugu icin güvenilir gelmis bizimkilere ve simdilik bir aksilik görmedik.. bir tanıdıgımız da kullanıyor o daha cok fit kalmak formunu korumak icin kosu bandı + rocket calısması seklinde her gün düzenli yapıyor.. Hatta karnına strec film sardıgını söylemisti sauna etkisi olsun diye =)

tabi ben alın ya da almayın demiyorum ama yazdıgım belki fikir olur...

iconaclast ve Mehmet Akif MALKOC bunu beğendi.