A RH (-) Kan ihtiyacı

Ali Sezer

Üye
Tepki
10
Merhaba Arkadaşlar,

Vakıf gureba hastanesinde yatmakta olan arkadaşım için A RH (-) kana ihtiyaç vardır. Kendisi 22 yaşında. Geçtiğimiz cuma lösemi teşihisi kondu ve bundan sonra tedavi süresince kan ve trombosite ihtiyaç olacak. Kan grubu tutanların özelden benimle yada 0505 282 68 30 numaralı telefondan hastanın abisi İbrahim ile irtibata geçmesini rica ederim.

İl: İstanbul

Not: Yöneticilerin konuyu ilgili bölüme taşımasını rica ederim.

Scudo
Tepki
61
geçmiş olsun, A değil ama 0 kan verebilirim, bu hasta için yada başka ihtiyac durumunda yada kan takası durumlarında, tekrar çok geçmiş olsun....

Selahattin saraç

Aktif Üye
Tepki
255
İsim
selahattin
Bisiklet
Merida
Arkadaşlar yeni konu açmadan burdan yazmak istedim. Bezmialem hastanesi (eski adı vakıf gureba) İstanbul Aksaray da emniyet müdürlüğü karşısın da yatan babaannemiz için A Rh - kan lazım. Kan grubu tutan müsait arkadaşlarımızdan yardım beklemekteyim. 0544 452 09 12 benim numaram. Şuan için 2-3 ünite gerekmekte hastaneye gitmeden önce telefondan bana ulaşırsanız bulunup bulunmadığı hakkında bilgi verip sizleri de boğuna yormamış olurum.

ilginiz için şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

Selahattin saraç

Aktif Üye
Tepki
255
İsim
selahattin
Bisiklet
Merida
Arkadaşlar özür dilerim ancak doktorlar şuan A Rh + olduğunu söylediler. Lazım olan kan A RH + bilginize

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
İzmir olsaydı seve seve hemen gidip kan verebilirdim. İstanbul olunca elden birşey gelmiyor. Varsa şansımız kızılaya burdan vereyim kanı siz ordan alın? Sıcak kanmı lazım?

Selahattin saraç

Aktif Üye
Tepki
255
İsim
selahattin
Bisiklet
Merida
ilgilenen tüm arkadaşlara çok teşekkür edrerim. Dediğim gibi biz ARH- biliyorduk bu nedenle biraz telaş yaptık ancak ARh+ olunca kısa zaman da bulundu.

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
@selo06sarac
A+ grubu kan rahat bulunabiliyor fakat sıcak kan olayı ayrı bir durum. Çözüme kavuşmasına sevindim. Çok geçmiş olsun.