:::::__DURA-ACE__HUTCHINSON__MAXXIS__SELLE SUCCESS::::: fırsatlar burada!!!

zylan06

Üye
Tepki
1
@cihangil

evet hocam aynısı. ama sele ayakları titanium. gerisi aynı

Scudo

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
abi uygun fiyata güzel şeyler satıyorsun umarım uygun fiyata eski tarz temiz cromoli bir 54 yol bisikleti düşsede satsanız ilgilensek bizlerde

zylan06

Üye
Tepki
1
@treks

kardeş pek cromoli kalmadı yurt dışında. carbon da sırf taiwan a döndü. ama son gelenler zamlı gelio. varsa yoksa carbon veya alu. amatörüde turistide sporcusuda karbona biniyo. cromoli temiz bulurum, ama kadro bu, taşıması getirmesi ölüm. değmez ordan buralara getirmeye :(

zylan06

Üye
Tepki
1
Sele Satılmıştır. Diğer malzemeler için fiyatlar güncel...

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
ya abicim o zaman 54 temiz güzel bir toplu kromoli biisklet bulabilirsen ben almak isterim maksat eski olduğu için fiyatı uygun olması yoksa başka bir nedeni yok teşekür edeirm haber beklicem sizden

zylan06

Üye
Tepki
1
@treks

tamam, inşallah diyelim. bende şu anda yok da arkadaş çevremden bi araştırayım. siteye koydururum öyle bişey çıkarsa. sana da ulaşırım direk...

zylan06

Üye
Tepki
1
Hutchinson Lastikler Satılmıştır.

Kalan Malzemeler için ilan günceldir.

zylan06

Üye
Tepki
1
arkadaşlar 1 çift hutchinson daha var, ilgilenenlere duyrulur...

alikayalik

Üye
Tepki
11
sizi tebrik ederim çok uygun fiyata çok güzel ürünler veriyorsunuz... bu bisiklet sevenler için çok iyi bi fırsat... irtibata geçelim bende bi çift huntchinson lastik almak istiyorum... şimdiden teşekkürler... hayırlı satışlar...

zylan06

Üye
Tepki
1
@alikayalik

teşekkürler hocam. biz zamanında çok çektik bu malzeme işinden. maksat insanların işi görülsün.

yoksa ne 3-5 kuruş para bırakır şu iş ne de zengin eder. taşımasıydı, kargosuydu uğraştığımız da cabası. ama seviyoruz bisikleti napalım :)

zylan06

Üye
Tepki
1
sadece maxxis ve hutchinson lastikler kalmıştır. diğer tüm ürünler için fiyatlar günceldir.

alan arkadaşlara hayırlı olsun.

zylan06

Üye
Tepki
1
Hutchinson ve Maxxis Lastikler için fiyatlar günceldir...

Fatih Ertörün

Forum Bağımlısı
Tepki
1.064
Arkadaşlar, elimizden geldiği kadar, bisiklet forumun 2. el kısmını tüm bisiklet çevremize duyuralım, böyle güzel, kaliteli ve ucuz parçaları alamk için boşuna mağazalara servet ödemeyelim.

zylan06

Üye
Tepki
1
@ultegrax

ürünleri alan arkadaşlar yorumlarını koyabilirler.

sadece lastikler kalmıştır, ilan günceldir...

beransertkaya

Aktif Üye
Tepki
49
Merhaba...MTB kullanıcısıyım,lastikler hakkında pek bilgim yok ama uzun zamandır slick lastik arıyorum şehir içi kullanım için.Maxis detonator anlayabildiğim kadarıyla bir slick MTB lastiği...eğer tubeless değilse satın almak istiyorum, ankarada yaşıyorum.Pazartesi günü irtibata geçebiliriz uygunsa..tel: 0505 646 18 95

zylan06

Üye
Tepki
1
@beransertkaya

mtb için uygunmu bilemiyorum ama siz görünce karar verin hocam

Emre TAŞCAN

Forum Demirbaşı
Tepki
407
Bisiklet
Cervélo
@beransertkaya

Detanator hem yol hem de mtb için uygun ölçülerde üretiliyor fakat bu ilandaki modeli ilk sayfadaki fotoğraflardan da görüldüğü üzere yol bisikleti için uygun olan 700x23c ölçüsünde, yani mtb için uygun değil. Size 26 jant için olan Detanator modeli lazım. (link) Ben 26x1.00 ölçüsünde Detanator kullanıyorum ama isterseniz daha geniş versiyonlarını da bulabilirsiniz..

zylan06

Üye
Tepki
1
@Technetium

bi bilene sormak lazım die boşuna demiyorlar ;) teşekkürler hocam