____YAşaSın YAşaM___ MERSİN'de Sona Erdi...

Mhmt_EMR

Daimi Üye
Tepki
244
Bisiklet
Tern
Yaptığın tur için tebrikler, bizimle paylaşıp keşke dedirttiğin için de teşekkürler... Yolun hep açık olsun :)

• Beğen
Tepkiler: Feyyaz Alaçam
Scudo

murty

Forum Bağımlısı
Tepki
1.185
Bisiklet
Giant
Bizde gittik Saltukova ya ama trenle ordan Amasra ya kadar gittk inş bir gün bende Şöyle Ankara dan Zonguldak ondan sonra Artvin e kadr gitmrek istiyorum ,süper olmuş elinde sağlık

• Beğen

rojava

Daimi Üye
Tepki
103
feyyazım sona yaklaşıyorsun! bravo! keşke zamanım olsaydı da sana antalyadan itibaren eşlik edebilseydim!
kazasız belasız inşallah! gözlerimiz yollarda! kolay gelsin!

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Serkan Taşdelen
kazasız belasız buralara kadar geldi, bundan sonrasını da sorunsuz tamamlayıp ailesi ve sevenlerine kavuşmasını yürekten diliyorum!
bir an önce çektiği diğer resimlerini ve anılarını bizlerle paylaşmasını bekliyorum:)

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
620
Evet arkadaslar 3819 km sonunda,dün saat 20:45 de Yaşasın Yaşam Bisikletle Türkiye Kıyıları Turum Mersin'de ki evimde bitti.İlgisini sevgisini bir çift sözünü esirgemeyen tüm dostlara tesekkür ederim.Kazasız belasız bitirdim.Coook mutluyum cok...

Ardeşen'de cay ısmarlayan polis Coşkun Abiye
Giresun'da bize kayalardan midye toplayıp pişiren 6 küçük cocuga
Trabzon'da bizimle yemeklerini paylaşan seker abilerim Nebi ve Yunus abiye
Zonguldak'da yoruldugumu görüp,gel soluklan nyemek yiyelim diyen Türkan ablaya
Bartın'da santiyede bana 1 tabak corba veren aşçı Ahmet abiye
Eceabat'da aksam yaptıgı menemeni benimle paylasan Petrolcü Ali abiye
Datça'da bahcasine cadır kurmama izin veren takı ustası CEM babaya
Suan aklıma gelmeyen kalbimde cok büyük yerleri olan iyilik yapmaya calısan bütün iansanlara,

Turrumu takip eden basarmam için destek veren bütün bisiklet sever siz dostlara

Ve Beni günde 3 kez arayıp saglıgımı soran,nerde nasıl oldugumu merak eden ve bunu hiçbir karsılık beklemedan yapan SERKAN TAŞDELEN'e teşekkür ederim.

Neler neler yasadım ne kazandım bir bilseniz yerinizde 1 dakika daha durmazsınız.Durmayın zaten,çünkü ne kadar renkliysek kendi hayatımızda mutluluk bize o kadar yakın... Benim rengim Karadenizde 3 gün ıslak gezmek oldu bazen bazen 48 derece sıcaklıkta bisiklet sürmek.Hep turkuazdım turumuda öyle bitirdim.Bu böyle gider cünkü hayatın tam içindeyim olmak istedigim mutluuluk cercevesinde kocaman bir resim oldum bu tur sayesinde...

Öyle işte dostlar daha söyliycek cook sey var ama...

Ben bi süre yaylada olucam dostlarım beni cok özlemişler... Birazda yaylada cadır kurucam,artık beton kafeslerde nefes alamıyorum...

BU arada Çanakkale'nin diger resimlerini,Balıkesir ,İzmir ve Aydın resimlerini ekleyebildim.Gerci altına yazı yazamadım ama zamanla 23 ilin resimlerini full görüceksiniz...

son Sözüm 'İyiki varsınız,İyiki yanımdasınız'

MUTLUKALIN

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
kazasız belasız turunu tamamlamana çok sevindim Feyyaz !
yürekten tebrik ederim.
yaylada iyice dinlen, çünkü gerçekten hakettin:)

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Ne denilebilir ki senin yaptıgın bir Yaşam Felsefesi ;)..
Bizimle birbirinden güzel ve dopdolu anılarını paylaştıgın için teşekkürler Feyyaz hoşcakal

• Beğen

çağdaş

Daimi Üye
Tepki
174
tebrik ederim feyyaz hoşgeldin mersine EVİNE kazasız belasız tamamlamana çok sevindim eminim senin gittiğin şehirlerde yaşayan ve ziyaret ettiğin insanların birazda olsa doğaya ve dünya ya duyarlılıkları artmıştır.Onlara doğa ve insan sevgisini aşılamışsındır.Tekrardan H O Ş G E L D İ N.

• Beğen

maxicef

Daimi Üye
Tepki
219
Kayseri Bi orada Bi burada Temmuzda Türkiy
Tebrik ederim Feyyaz belkide çoğu insanın istediği fakat yapamadığı şeyi yaptın kazasız belasız geçtirdiğin için çok mutlu oldum sağlıcakla...

• Beğen

Barış Kılınç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.154
Tebrikler. Turu sağ sağlim bitirmene çok sevindim. Dilerim, hayatına bu turdaki kadar renkli bir şekilde devam edersin.

Daha çok yazı, daha çok anlatım lazım. Paylaşmak lazım :). Zamanın olunca satırı satırına yazabilmeni isterim. Çünkü takip edileceksin, bu kesin!

• Beğen

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
turu bitirdiğiniz için tebrik ederim yanlıs blog a girince bi resim gördüm ve bittim
(link)
(link)
hocam bune ya müthiş şeker bişi bu bilmiyorum ama ben olsam napar eder yanıma alırdım onu çok ama çok tatlı ya:D:D

five

Part time turcu
Tepki
3.962
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Tebrik ederim. Büyük bir azmin sonucu bu.

Tandıklarıma turunu anlatırken "Hani ben Samsun'dan Sarp'a giderken Sarp'tan başlayan arkadaş var ya, taa Mersin'e kadar gitti." diyorum. Bana "Nasıl gittin ? Nasıl yaptın ?" diyenlere seni örnek gösteriyorum. Daha neler yapılabileceğini anlatmak için.

Tekrar tebrikler ve çok teşekkürler.

five

• Beğen
Tepki
4
Bu anlamlı turu kazasız belasız bitirdiğin için teşekkürler Feyyaz kardeşim...O kocaman yüreğine sevgiler dolsun...yalnız olmadığını bilesin....

• Beğen

mehmet özbay

Forum Bağımlısı
Tepki
296
Bisiklet
Specialized
kardesım senı tebrık edıyorum hem dukkana yaptıgın surprız ıcın hemde bana getırdıgın yukte hafıf ama manevıyatı dunyalara degen maskot ıcın herkese azmın zaferını ogrettın kardesım senı bır daha tebrık edıyorum sevgıler mersın e ve gruba hos geldın kardesım

• Beğen