Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aranıyor 9'lu bar-end shifters kollar

Konu, 'Aranıyor...' kısmında Nomad tarafından paylaşıldı.

1. Nomad

Nomad Flâneur

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    9 vites uyumlu Bar End Shifters ve Thumb Shifters vites kolları arıyorum, elinde olup da satmak isteyenler var mıdır acep?

2. guneycingi

guneycingi Yeni Üye

Seviye:
    Ben de var ama set olarak satmayı düşünüyordum. Sadece vites kollarını mı arıyorsunuz?

3. Nomad

Nomad Flâneur

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Mevcut tur bisikletimi riser gidondan, drop bar gidona dönüştüreceğim için ihtiyacım var Bar End Shifters'e ve yanında "V Brake" fren bacakları ile çalışacak Sti ve cyclocross fren kolları ile kombine etmeyi planlıyorum. Set derken Tur amaçlı kullanıma uygun gidonu üzerinde ki vites ve fren kolları ile de alabilirim komple yani..

Fren kolları şöyle olacak ve dediğim gibi v brake fren bacakları ile uyumlu çalışacak;

4. guneycingi

guneycingi Yeni Üye

Seviye:
    Ben de tt bar üzerinde kullandığım 9s uyumlu dura ace bar end shifters var. Gayet iyi durumdalar. Arka değiştirici indexed veya friction kullanabiliyor, ön yalnızca friction. 11 li sete geçtiğim için boşa çıktı.
    Fren kolu olarak da tektro rx 4.1 modeli var o da bar end olarak kullanılıyor, ama sanırım sizin istediğiniz biraz farklı.
    Aslında tün grupset olarak satmak düşüncesindeydim vites kollarını (ruble, aynakol, aktarıcılar vs) ama geri kalanlar ayrıca alınabilecek sti kollar ile de kullanılabileceği için kolları ayrı da satabilirim sanırım ilgilenirseniz.

5. Nomad

Nomad Flâneur

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Tertemiz, güzel bar end shiftersler için @guneycingi 'ye teşekkürler.. :)

-------

Thumb Shifters kollar için konu güncel..