Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

98 Model Bianchi

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında Kadir Şen tarafından paylaşıldı.

1. Kadir Şen

Kadir Şen Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 12-13 yıldır hiç kullanmadığım bisikletimi bodrumdan çıkardım. Yazları işyerime bisiklet ile gidip gelmeyi düşünüyorum. Gidiş geliş toplam 12 km. Hafta sonları da vakit bulduğumda hem gezi hem spor amaçlı kullanırım diye düşündüm.
    Bisikletin modelini bile bilmiyorum. Bilen arkadaşlar lütfen söylesin :) Aspid sanıyordum ama değilmiş, üzerinde aspid falan yazmıyor. Suluğun alt kısmında İtalyan Malı olduğu yazıyor. Bu bisiklet İtalyan üretimi midir ?
    Yeni iç lastik aldım fakat jantın iç lastik sübap giriş deliği küçük geldi. Lastiği aldığım yere geri götürdüm lakin artık iç lastiklerin eskisi gibi küçük girişli olarak üretilmediği söylendi. Jantın sübap giriş deliklerini matkap ile büyütmem gerekiyo. Uzun süre binmeyince dış lastiklerde de yıpranma olmuş. Dış lastikleri de değiştirmek istiyorum fakat mavi renkte bulamadım. Bursa'da oturuyorum. Bisikletime uyumlu mavi dış lastik, mavi renkte jelli sele, dijital hız göstergesi bulabileceğim bir yer var mı ? İnternet üzerinden de alabilirim.

Bu arada bu jantlar 26 inç mi oluyor ?