Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

" 9 Ocak " Çarşamba....Avrupa Yakası Pedalaaa (:

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında sports-man tarafından paylaşıldı.

1. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    Selam Grup,

Avrupa Yakasi ndaki arkadaslarimizi da dusunerek,bu turumuzu gerceklestiriyoruzzz.Umudumuz kisa da olsa onlarla birlikte olmak,tanismak,kaynasmak.Yine keyifli bir Gezi olmasi....dileklerim ile.

Etkinlik Tarihi : 9 Ocak Carsamba

Bulusma Yeri : Kadikoy - ( A.Y Besiktas vapur iskelesi ) Besiktas - (AV:Y Barbaros Hayrettin Pasa Heykeli Onu )

Bulusma Saati : A.Y 20:30 - AV.Y 21:15

Parkur : Ortakoy

Vapur Kalkis : 20:45

Program : Bulusma noktalarimiza geliyoruzzz...A.Y olarak vapurla karsiya gecerek AV.Y sinda ki pedalseverlerle bulustuktan sonra,Ortakoy e pedal basiioruz.Orada herkes arzu ettigi sekilde yemekleriii lupletiiiooo....Veee sonrasinda geri donus yapiioooruz....AV.Y sindaki arkadaslarimizi yolcu ettikten sonra tekrar vapura binip A.Y sina gecerek gezimizi noktaliyoruzzz;)

Ayni Duygu ve Heyecani Paylasan.........Tum Spor ve Pedalseverleri
    Gezimize beklerizz.......sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedalli Gunler "

Not : Tum Etkinliklerimizde eldiven ve KASK takilmasi...ONEMLE belirtilir
    hava raporlara gore acik 1* C civarinda,yagmurluklarinizin yaninizda bulunmasi,gerekli gerec ve onlemleri almaniz faydali olacaktir.

Complete
    Sports*-Man
    0533 263 21 69

2. Mr.Devran

Mr.Devran Aktif Üye

Adı:
    Volkan Devran
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Geliyorum! numaranı kaydettim, benimki de 0 506 291 0 291 Volkan Devran. Saat 21:15'te Barbaros Hayrettin Paşa heykelinin orada olacağım. Görüşmek üzere..

3. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    OK görüşmek dileğiyleee Volkan;) bende kaydettim beaaa:D ...sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

Mr.Devran bunu beğendi.
  4. batuhany

batuhany Kıdemli Üye

Seviye:
    Resim isteriz. :)

5. Mr.Devran

Mr.Devran Aktif Üye

Adı:
    Volkan Devran
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Hava yağışlı olduğu için fazla rağbet görmeyen gezimiz iki kişilik oldu, ama o iki kişi de hemşeri çıkınca son derece keyifli oldu :) Makinelerin yağmurdan hasar görmemesi amacıyla çok fazla foto çekmedik, işte yola çıkmadan önce Beşiktaş'taki Barbaros Hayrettin Paşa heykelinin önünde çektiğimiz fotoğraflar, ilk fotoğraf sports-man'a ait ikincisindeki ise benim.

Beşiktaşta başladığımız yolculuğumuza ortaköyde bir mola verdik ve hemşomun uğrak mekanı olan kanatçıya uğradık. Karnım tok olduğu için ızgaralardan tatma fırsatım olmadı bu sefer ama bir dahaki sefere aç gideceğim kesinlikle :)

Yemekten sonra karaköye doğru yola çıktık. Karaköyden son vapurla kadıköye geçecekti sports-man fakat 1 dakika farkla son vapuru kaçırdık.. Yapacak fazla birşey yoktu, gerisin geri beşiktaşa döndük, keyfimiz biraz kaçmıştı ve eldivenleri ıslatan yağmurdan dolayı soğuk eldivenlerin içine giriyordu biraz ama durumumuz kötü değildi, yüzlerimiz gülüyordu. Beşiktaşa geldiğimizde saat 23:30'a yaklaşıyordu, toplamda yaklaşık 20 km katetmiştik. bunlar yaklaşık değerler çünkü hız saatini sıfırlamayı unutmuşum :)

Bendeki fotoğraflar bu kadar, sports-man'de de fotoğraf var birkaç tane, o da ekler sanırım. Sonuç olarak eve gelip sıcak duşun altına girdiğimde, yüzümdeki gülümseme ve içimdeki rahatlık ne kadar güzel bir akşam geçirdiğimi anlatıyordu bana. Biraz zorlanmayla birlikte, çok keyifli bir gezinti oldu. Forumdakilerle yaptığım bu ilk geziden çok mutlu ayrıldım. Teşekkürler hemşo :)

6. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    ohh ohhh maşallah,götürün bakalım kanatlarııı :)

7. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    Selam Grup,

Beşiktaş'da yoğun yağmur altında sewgili hemşom ( Volkan ) la tanıştık:) tam da yağmur şiddetli yağıoo yine yalnız kaldın Mert:D derken hemşom geldiii sağolsun,birlikte önce Ortaköy yaptıık.Meşhuuur kanatçımısss da mola,sohbet,fakat dönüş yolu,yağmur,ışıklar yeşiill yanmak bilmesss beaaa:p Karaköy'e geldiğimizde kaldıkmı vapursuzzzz:D hadiii döndüük Beşiktaş'a yoğun yağmurr etkisinii sürdürüüoo;)

Beşiktaş'da Volkan beni motora yolcu etti,yoluna dewaam,bendee önce Üsküdar-Bağlarbaşı-Altunizade-Acıbadem mutluu 1 şekilde eve döndüüm km saatim 36,80 gösteriyorduu;) rica ederim hemşooo,asıl ben bu adrenalin ve performans dolu gece,vapuru kaçırmış olmam,seninle tanışmam hepsine teşekkür ederiim....sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "