9 Mayıs 2010-Eskişehir Kalabak Köyü Gezisi ve Türkmen Dağı tırmanışı

eminozk

Daimi Üye
Tepki
380
çok güzel bir gezi yapmışsınız.Pedallarınıza sağlık,Bizde 11 mayısta kızıldağı aştık.Yorgunluğunuzu hissedebiliyorum.Hoşça kal.

• Beğen
Tepkiler: Umut Palabıyık
Scudo

Dinçer ÜNSAL

Forum Bağımlısı
Tepki
466
@Umut Palabıyık

@Bülent YILDIRIM

Sonunda tanıştığınıza sevindim.:) Umarım, hep beraber gezme imkanımız olur.:)

mazhar

Daimi Üye
Tepki
323
Umut merhaba... seni yine yollarda görmek güzel.:) yanlış anlamadıysam biraz uzak kalmışsın gibi geldi...:)
Şu yazılıkaya olayını konuşmuşduk dimi geçen sene? H.arası yaparsanız yazılıkaya yada adapazarı gezisini haberim olsun.(malum h.sonu çalışıyorum) katılmaya çalışırım.
Bende bu aralar kondisyon çalışması yapıyorum,haziranda ölüdeniz-kaş arası bir tur yapmayı istiyorum senelik iznimde.kısmet...
geçen sene yaptığımız eskişehir-bursa turunun hala tadı damağımda...:)

• Beğen
Tepkiler: Umut Palabıyık

Umut Palabıyık

Daimi Üye
Tepki
429
@mazhar

Evet Murat abi biraz uzak kaldım, nedeni seninki gibi iş-güç. Eylül-Haziran arası okul olduğundan pek çıkamadım. Gerçi daha okul bitmedi ama Eskişehir'İn en güzel aylarını, her yerin yemyeşil olduğu bu ayları değerlendirmek için yavaş yavaş başladık gezilere.

@mazhar

Sanırım yaz dönemine kadar vakitlerimiz pek uyuşmayacak. Benim de hafta içi çıkma imkanım pek yok. Haftasonu da seni çağıramıyoruz bu nedenle. Ama okullar kapandıktan sonra bizim seminer döneminde hafta içi kısa geziler yapabiliriz öğleden sonraları.

@mazhar

uuuuuu :D Bu plan çok hoşuma gitti :in: Keşke bu yaz benim de yoğunluğum fazla olmasa da beraber yapabilsek, malum geçen sene ölüdeniz'in ötesini göremedik. Umarım beraber pedallamak nasip olur yine. Gerçekten Bursa gezimiz çok eğlenceliydi. Böyle gezilerde uyum çok önemli.

Görüşmek üzere