9 Mayıs 2010 Edirne 2. Avrupa Bisiklet Festivali

iamhasancanbam

Daimi Üye
Tepki
530
Bisiklet
Sedona
Ben heryerdeyim kısaca :D :p

Müthiş bir organizasyonun başlangıcı. Sabah 9.00 civarı. Tüm Edirneli bisikletçiler komşilerin gelmesini bekliyor.
Ben ve tuğba abla ile gidip yiyecek alıyoruz.

(link)

Sınır kapısı

(link)

Ben ve Tuğba abla .

(link)

(link)

Veeee komşilar geldi.. Hepsi tam takır kara bakır valla . :)

(link)

(link)

(link)

İŞTE BENİM İSTEDİĞİM MAKİNA

(link)

Birazdan hareket edilecek . Polislerin aldığı güvenlik önlemleri gerçekten takdire şayandı.

(link)

Bulgar ve Yunanlılar

(link)

Bunlarda bizim bisikletler

(link)

Polisler ve Komşilar

(link)

İlk önce sınırdan hareket edilip kiliselere daha sonra toplanma yeri olan Selimiye Cami'nin oradaki meydanda toplandık.

(link)

(link)

Kart verdiler herkeze. Çıkan numaralar çeşitli hediyeler kazandılar.

(link)

(link)

(link)

(link)

Yunanlılar

(link)

(link)

Ben ve Selimiye Camiisi. Arkadaki adamla tanışmıştım. Türkçe biliyordu az buçuk. İyi birisiydi.

(link)

Scudo

iamhasancanbam

Daimi Üye
Tepki
530
Bisiklet
Sedona
(link)

İddialı bir poz verelim dedik. :)

Babam buda. :)

(link)

(link)

Ve Selimiye'den ayrıldıktan sonra Edirne turu başladı.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Ve daha çok yer gezildi ama makina nın şarjı bitince. Bu kadar olabildi. Herşeyiyle harika bir gündü.

Tepki
1
Bende Bulgarlar ile gelmiştim paşam. Hayret nasıl karşılaşamadık. Tüh yaz üzüldüm şimdi bu fotoğrafları görünce. Eğer Edirne'ye gelebilirsen. Senin için bir kaçamak yapabilirim. :)
Hoşçakal ..

ugur4

Üye
Tepki
32
:) çok emek vermişsin tşkler. sevgili kardeşim..

arda22

Aktif Üye
Tepki
80
etkinliğin sonu rezaletti, planlanan saatten bile erken saatte geri döndü yabancılar

Levent ÖNDER

Aktif Üye
Tepki
63
İsim
Levent ÖNDER
Bisiklet
Mosso
Çok keyifli bir etkinlik olmuş. Bizimle paylaştığın için geç de olsa çok teşekkürler...

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
@arda22

Arda kardeşim; eleştiri yaparken sporcu centilmenliğini bir kenara bırakmayalım istersen. Sana şöyle yanıt vereyim; bir kere Bulgar ve Yunan bisikletçiler önceden saat 14.00'de Türkiye'yi terketmeleri gerektiğini bildirdiler bize. Oysa çıkış saatleri bundan 1-2 saat daha gecikmeli oldu. Yani planlanandan erken dönülmedi.
İkincis 430 kişinin katıldığı böyle bir organizasyonda herkesi her an kontrol edemiyorsun. Yemeği bitenler önce davranıp sınıra gitmek istediler, çünkü çıkışın kalabalıktan ötürü uzun süreceğini hesapladılar...
Edosk onlarca AB projesinde ve yüzlerce bu tür etkinliklerde kendini ispatlamış bir kulüptür.
Sana ve kulübüne yaptığınız tüm etkinliklerde başarılar dilerim...Umarım hatasız olursunuz...

• Beğen
Tepkiler: Erhan22

Erhan22

Aktif Üye
Tepki
221
@c___a___n

Evet 2 yıldan beri düzenleniyor,artık geleneksel hale geldi.Giderek daha fazla katılımla çok keyifli ve güzel oluyor.Uygun olan tüm arkadaşları bekleriz.

arda22

Aktif Üye
Tepki
80
söğütlüğe gelir gelmez işim çıktığı ve yarım saatte gidip döndüğüm halde hiç kimseyi göremediğim için öyle dedim biraz. hiçbir kulube bağlı değilim..