Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

9 Mart Pazar, Belgrat Mangal + ekşın (resimler)

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında KemalBaloglu tarafından paylaşıldı.

1. KemalBaloglu

KemalBaloglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    çok güzel bir geziydi, hava, yol, mangal, SUCUKLAR, KÖFTELER, MANGAL, belgrat hepsi mükemmeldi. yolda biraz aksilikler yaşandı ama 30-40 kişiydik o kadarıda normal. Önce beşiktaşta buluştuk sonra sarıyere doğru pedal bastık, belgrata geldiğimizde mangalımızı kurduk köftelerimizi sucuklarımızı ve tavuklarımızı pişirip lüplettik. Bu arada atv ye röpörtaj yaptık gezimizle alakalı(gezi akşamı yayınlarız dediler ama galiba yayınlamamışlar geç geldiğim için takip edemedim). katılan ve malzemeleri taşıyan getiren ve emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkürler . fazla boşluk bırakmadan tekrarlamak lazım . bol pedallı günler...

sunnuk69, hakany, serdar80 ve 19 kişi daha bunu beğendi.
  2. parmakizi

parmakizi Kıdemli Üye

Seviye:
    teşekürler kemal da 50 tane fln foto var demiştin devamınıda koyarsan bakarız iyi olur :)

patriotcengiz bunu beğendi.
  3. KemalBaloglu

KemalBaloglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    bazıları 2 şertane şekilmiş ve ya bulanık olduğu için koymadım 42 tane resim var artık idare etceksiniz:):):)
    resimlerin birazdaha büyük hallerini link olarak veriyorum isteyen indirebilir burdakiler küçük geldi ise
    http://rapidshare.com/files/98289403/9_Mart_Belgrat__mangal_.zip.html

4. kuzey68

kuzey68 Üye

Seviye:
    imrendim, hem geziye, hem sucuklara:) teşekkürler...

5. Ahmet ERTAN

Ahmet ERTAN Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    gercekten çok güzel olacaga benziyordu vede olmuş.. organizasyon mükemmel olunca ....
    gelmedim çünkü balık demiştiniz (latifeydi)... cok güzel bir gezi ve ortam. şimdi üzüldüm işte.... inşallah bir daha sefere ....

6. fatihgüven

fatihgüven Onursal Üye

Seviye:
    kıskançlık duygusu:D
    afiyet olsun..

7. Darius

Darius Yeni Üye

Seviye:
    fotoğraflar çok kaliteli olmuş. bunları facebook'taki gruba da koyabilirsin ^__^

haftaya inşallah görüşmek üzere.

8. mustafa-yapıcı

mustafa-yapıcı Aktif Üye

Seviye:
    teşekkürler arkadaşlar güzel gezi olmuş ayagınıza sağlık

9. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    Fotoğrafların daha devamları var arkadaşlar ;) Bugün yarın yüklerim.Banyodalar daha :D

10. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    Evvet sevgili doğa ve pedal sever dostlarım,

Baharın gelmesi ile beraber kışa elveda-bahara merhaba adı altında yılın ilk organizasyonu olarak düzenlediğimiz ve sizlerin katılımları ile görsel bir şölene dönüşüp,tatlı zevkli -gerçekten samimi bir ortamdan doğan sıcaklığın yansımasıyla panayır havasında geçirdik.:in:

1.KISIM (Beşiktaş-Belgrat arası)

Ortalama hepimizin saati 08:00 olarak buluşma yeri olan beşiktaşa ulaşmak için kurulmuştu.

Yaklaşık 2 hafta önce yayınladığımız ve yapmayı planladığımız tur için hep beraber İstanbulun çeşitli noktalarından düştük yollara ve güne neşe ile başladık.

09:30 itibarı ile heykel önünde toplanan pedal sever arkadaşlarımızla Kadıköy gurubunu beklemeye başladık.Çok geçmeden kadıköydeki arkadaşlarımızın ve dolay semtlerden gelen arkadaşlarımızın katılımları ile oldukça kalabalık bir gurup olduk.

Herkezin üzerinde bir heyecan bir mutluluk ve yüzlerine yansıyan sevinci görmek hiçte zor değildi.Çoğumuz bir birimizi tanımıyordu,ama sanki eski dostlar gibi sarılmalar ve selamlaşmalar bu teoriyi çürütüyordu.

10:10 geçe heykelden başlayan yolçuluğumuza 10dk.sonra gurubumuza yetişmeye çalışan Ahusenem ve Selin arkadaşlarımızı bekleme sebebinden dolayı vermiş olduk.Ama onlara ceza ilk turumuzda bizlere dondurma ısmarlasınlarki her zaman bekliyelim.:D

Ve gurup tekrar yola koyuldu,gurubun başında mert kaptan ve gurubun en sonunda ben deniz kontrolü ve dikkati elden bırakmadan üzerimizdeki telsizlerden irtibatı koparmadan gaberleşerek seyrimize başladık.

Çok geçmeden bir lastik patlama olayı ile durduk,hemen lastik yapım işine girişildi.doğa sever Sinem arkadaşımızın lastiği hafiften inikmiş (mert kaptan teşhisi) hemen bir müdahla ile mert kaptan inik olan lastiği kullanılmaz hale getirmek için çabaları sonuç veriyor.lastik kullanılmaz durumda.guruptan temin edilen lastik karaborsa olarak fırsat bu fırsatya tarafımca selin’e satılıyor (bana 20ytl borcun var).:D :D

Ve tekrar yollardayız,
    Gurup kendi içinde çayırbaşına kadar 2’ye bölündü,kondisyon yapıp pedal basmak istiyenler ön taraftan devam ederken,doğa ve manzaranın tadını çıkarmak isteyenler normal standart bir şekilde seyrederek yolumuza devam ettik.

İstanbul’a baharın geldiğini bir Pazar sabahının erken saatlerinde görmeyi,hemde boğaza karşı pedal çevirmeyi,yeni tertemiz mis gibi havayı çiğerlere çekmeyi çok özlemişiz çoookkk.

Bahçeköy’e gelmeden meşhurrr sucuklardan alıyoruz,herkesin gözleri azcıkta olsun sucuklarda ee kolaymı sabahtan beri pedal basıyoruz be yawwww,

Alınan ekmek’lerin ardından ormana İllegal yollardan giriş yapıp doğanın kucağına atıyoruz kendimizi.

1.Kısımdan alınan notlar:

*mert bisiklet katili oldu :eek:
    *ahusenem ve selin dondurma borçlandı :D
    *Mehmet yeni scoot bikesi görülsün diye gurubun başıyla sonu arasında tur boyunca dolaştı :cool:
    *onurla parkta güreşme gibi bir yanlış yaptım belim kırılacak diye tırstım(Yusuf-yusuf oldum) :p
    *zeyd’in spd’ler ayağını acıttığı için yalınayak giyilmesi konusundaki teklifler:eek:
    *ahusenem’in Bahçeköy yolunda ata binmiş bir çingene ile yarışması (ahusenem geçti):in:
    *selin gurubun sonunda benimle olmayı tercih ettiği için yol boyunca çeneme katlanması :D

11. msd_57

msd_57 Bisikletkolik

Seviye:
    Ewet Guzel Turun Guzel Fotolari Bukadarmiydi

Hani Diger Arkadaslarin Cekimleri HAni

Herkeze Tekrar Tskler

12. Koray Karaman

Koray Karaman Onursal Üye

Seviye:
    Fotoğraflar çok güzel doğayla iç içeydik ;)

13. Nedret Günaydın

Seviye:
    yaw fotoğrafların banyo işlemi bitmedimi daha :(
    çatladık burda ;)

14. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    Abi sular kesildi ya :04: Akşama yüklüyorum arkadaşlar fotoları.Biliyorum sabırsızlanıyorsunuz ama,azcık daha.

15. Nedret Günaydın

Seviye:
    bittin sennn :boese157: :2gunsfiri :000002158

:D :D

16. Blitzkrieg

Blitzkrieg Yeni Üye

Seviye:
    kardeş bide direk download linki koyarsan süper olur :) burdan tek tek kaydetmekten daha rahat yani :)

17. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    Tabi ki :) Bir eve gideyim de hayırlısıylan :D Akşam halledeceğim inşallah.İşin kötü yanı bu gün mesaiye kalıyorum.Saat 22:00 dan sonra yükleyebilirim :in: Azcık daha sabır emi :04:

18. otec

otec Forum Bağımlısı

Seviye:
    işte bendeki fotolar..

emeği geçen arkadaşlara tşk..

19. Ramazan Okyay

Ramazan Okyay Forum Bağımlısı

Seviye:
    hernekadar ufaktefek aksilikler yasansada ki tuzu biberidir diye düşünüyorum bugune kadar katıldıgım en güzel en adrenalin dolu geziydi:)hani derler ya tadı damagımda kaldı hıh tam öyle işte.herşey çok güzeldi.ayagınıza yüreginize saglık arkadaşlar.devamında görüşmek dilegiyle herkese sevgiler selamlar...

20. haluksamur

haluksamur Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar,benim katıldığım ilk ciddi tur diyebilirim,virajda düşmeme rağmen çok keyifli bir gün geçirdim,az pişmiş köfte,sucuk ve tavuk hepsi çok güzeldi,ormandaki parkurda çok keyifli ve heyecanlıydı,bu turda emeği geçen herkesin eline ayağına sağlık,bir sonraki turu sabırsızlıkla bekliyorum. Bir Safari Team Üyesidir...