9 Ağustos Kilyos - Dönüşte Belgrad Offroad

CEM ATEŞ

Forum Demirbaşı
Tepki
938
Vuralla görkemin patronlara bir mail atıp bu duruma bir son vermek lazım. msnden yazışın kardeşim ne bu böyle :p :D
Tolga dikkat et uyma bunlara:rolleyes:

Scudo

sado

Forum Bağımlısı
Tepki
1.061
@G. Akpınar

Uyusun da büyüsün neeeenni
Kartepeye yürüsün neenni:D

• Beğen
Tepkiler: krankmili

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
@CEM ATEŞ

Sevgili Cim, benimle iyi geçin yoksa Üsküdar'da yaşadığın wc sendromajlarıyla ilgili detayları tüm forumla paylaşırım canım kardeşim:):) Hem ayrıca ben mesaj da yazarım, kariyer de yaparım anlayışındayım:) Sen onu bütün gün boş oturan Görkem'e ve Tolga'ya söyle:) Asıl elebaşı onlar. Tolga zaten içmiş şalgamları, batırmış yine ortalığı..Beşiktaş'ta kanalizasyonlar taştı diyolar. yetişin a dostlar:):) Görkem desen gördüğü rüyadan tut, pişirdiği yemeğe kadar hepsini foruma yazıyo. özelimiz mözelimiz kalmadı:)

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
@CEM ATEŞ

Msn 'den yazışacağım da Vural msn'ye nadiren giriyor, mecburen burdan taciz ediyorum.

Sen bizim iletişimi görsen dumura uğrarsın, paso özel mesaj bisikletforumdan. O yetmiyor tuvalete giderken telefonu yanımda götürüyorum, tuvaletten sms atıyorum. Ama içerik desen sıfır. Hep geyik.

• Beğen
Tepkiler: Vural UZUN

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
@Vural UZUN

Ben yazmak için dünyaya gelmişim.

KABIZLIK İÇİN HAZIRLANACAK KÜR: 5 adet kuru inciri iyice yıkadıktan sonra, 1 bardak sıcak suyun içine koyarak 1-2 saat bekletin. Akşam yatmadan önce incirleri yedikten sonra üzerine de suyunu için.
Bu kür 3-4 hafta uygulandığında kabızlık için faydalıdır. İncir, mide ve bağırsak mukozasını kalıntılardan, balgamlardan temizler ve rahat çalışmalarını sağlar.

• Beğen
Tepkiler: sado ve Vural UZUN