Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

9 Agustos 2008 Cumartesi B.duzu - Bakırkoy diye basladıgımız ama uctugumuz gezi...:)

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında trinity72 tarafından paylaşıldı.

1. trinity72

trinity72 Forum Demirbaşı

Seviye:
    Yıllık iznimin iptal olmasının verdigi acıyla Cuma aksamı Orkun'u arıyorum ve C.tesi sabahı icin Bakırkoy turu yapıp yapmıyacagını ogreniyorum...Sabah 08 :00 gibi B.duzu Migros'un orda bulusuyoruz...Sabahki niyetimiz Bakırkoy'e Metin Bisiklet'e gidip gelmek sadece...Ama gunun sonuna kadar planlar nerelere varıyo bi gorun siz...:):)

Orkun'un bizim ekipteki herkese cok begendirdigi direkt sahile cıkan bir sokak...Avcılar'a gidiyosak eger muhakkak bu sokaktan baglanıyoruz sahile...Manzarası cok guzel cunku..:)

Bu sokakta benimde bir resmim olsun istedim...:)

Sahile cıktıgımızda dalga sesini ozledigimi farkediyorum ve dalga sesi dinlemek icin sabah kahvaltısı olarak Orkun'un yanında getirdigi meyveleri yiyoruz...:)

Avcılar sahile Belediye yeni duzenlemeler yapıyo...Bu yolu agacla kaplı oldugu icin cok seviyoruz....

Orkun'un deyimiyle Menekse sahilinde K.cekmece Belediyesi'nin Amsterdam'a benzetmeye calıstıgı bolum...:):)

Kendi kendime fotograf cekme cabalarım...:)

Metin Bisiklet'e ulastıktan sonra cok guzel bir sabah corbası ve saat 15:00'e kadar Bakırkoy'de surttukten sonra B.duzu ekibinden cok sevdigimiz arkadasımız Komboz'un yeni alacagı Geotech marka bisikletini teslim alma torenine Kızıltopraga Delta Bisiklet'e gitmeye karar veriyoruz...Orkun evden izin alabildi ya...:):)

Kadıkoy'den Eminonu'ne donus yolunda vapurdayız....:)

2. trinity72

trinity72 Forum Demirbaşı

Seviye:
    E artık portreler baslıyo tabii...extra kulak donemi bitti yani...:) Sinarit ( Tanju ) karsınızda...:):)

Seykem ( Kemal ) ..Daha once Delta Bisiklet'ten Corratec almıstı O'da...:)

Yeni bisiklet almanın verdigi heyecan bu mudur bilmiyoruz...:):):) Komboz ( Baykal ) arkadasımız...:)

Allah nazarlardan saklasın valla yaw...:):)

Sirkeci'den Yesilkoy'e trene biniyoruz ve trende Bisikletliler Dernegi kurucularından bir beyle tanısıyoruz...

Yesilkoy Rone parkta nopita yemeden eve donmeyelim diyoruz....:):)

Sanırım gece 12 falandı eve donmustuk...Daha sonradan aldıgımız bilgiye istinaden Orkun'a evden bisiklet yasagı cıkmıs..napalım...Onlar mutlu olsunlarda...:):) Evdeki huzur...gercek zenginlik budur...:):)

Bu arada son olarak bir not dusmek istiyorum foruma fotograf yuklemek icin kullandıgım bu imageshack programından hic memnun deilim...Gunlerdir ugrasıyorummm valla bö geldi bu olaydan...Biri bana yardım etsin...Baska bi program falan gibi belki...Acil yardım...:)

3. independent

independent Aktif Üye

Seviye:
    Ooo çok güzel gezi yapmışsınız..walla ne diyim...süper..ayaklarınıza sağlık...resimlerde çok güzel..

trinity72 bunu beğendi.
  4. AydınGünaydın

AydınGünaydın Bisikletkolik

Seviye:
    paylaşımınız için tskler yıllık izin olayına üzüldüm. bakalım bvende bu hafta yıllık izin için bir izin isteyecem bakalınm biz koparabilcekmiyiz. bol pedallı günler diliyorum hoşça kalın...

trinity72 bunu beğendi.
  5. orkunuslu

orkunuslu Yeni Üye

Seviye:
    Trinity slm,
    Harika bi tatilin ardından döndüm. Burada fotoları da paylaşacağım. Bizim gezinin fotoları süper olmuş. Böylelikle istanbul avrupa yakasının yarısını pedalladık sahilden. Aslında sariyer sirkeci de var benim ama o fotoğrafsız olduğundan sayılmaz. Bi daha yapacaz artık. Evet, önümüzdeki cumartesi için sirkeci üzerinden tüm halici geçip sonra sarıyere gidiş ve dönüş için tur açalım. Görüşmek üzere

Not : Bu arada Necati Bilegen abimizin adını hatırlatayım. Trende tanıştığımız abimiz o.