Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

800_900 TL arası MTB ÖNERİLERİNİZ

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında KinqFriends tarafından paylaşıldı.

1. KinqFriends

KinqFriends Aktif Üye

Seviye:
    arkadaşlar bisiklet merakımız yeni başladı bize 800_900 TL arası ucuz yollu mtb bisikleti önerirseniz seviniriz yorumlarınızı bekliyoruz şimdiden TEŞEKÜRLER

2. Koray Oral

Koray Oral Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    KinqFriends bunu beğendi.
  3. CATBALCA

CATBALCA Üye

Seviye:
    Corratec x vert expert iyi seçim olur.

4. yasin emre erdoğan

yasin emre erdoğan Aktif Üye

Seviye:
    bianchi sauk...

5. serkan kurtulmuş

serkan kurtulmuş Yeni Üye

Sedano 741 D

6. MehmetÇulha

MehmetÇulha Aktif Üye

Seviye:
    sedano 741 d kaça alırız en son :D

7. Sabri AYDIN

Sabri AYDIN Yeni Üye

Seviye:
    ben de bursada yaşıyorum ve daha yeni bir yol bisikleti aldım. Almadan önce çok araştırdım netten, türkiyede pek çok bisiklet mağazasının internet sitesi var. Ankara ya da ist. ten bir bisikletçiden almayı düşünüyordum ama daha sonradan hızlı bir karar değişikliği ile aydın bisikletten aldım. İyiki de öyle yaptım diyorum, çünkü aldığımız aletler hem değerli hem de ufak tefek ama önemli ayarları var, ve bu konularda çok bilgili ya da alet edevatlara sahip değil isek her zaman bir bisikletçiye ihtiyacımız oluyor, benim oldu emin ol senin de olacak. Aydın bisikletten alırsan bu tarz sorunlar için hiç para vermezsin ve çekinmeden her türlü sorun için gidebilirsin. Ama şehirdışında bir yerden getirtirsen sorun yaşadığında telefonlarda problem çekebilirsin. Benim tercihim her zaman karşımda bir sorumluyla konuşabimektir benim bisikletin 2 yıl garantisi var ve bu süre içerisinde bütün bakımları ücretsiz yapılıyor. Aydın bisiklete gittiğinde sadece onların elindeki bisikletlerle sınırlı değil seçeneğin. Onların bayisi olduğu herhangi bir markanın bir modelini getirtebilirler eğer distribütörün eliinde varsa tabi. Bu markalar arasında sedona bianchi salcano carraro merida scott giant colnago cube whistle gibi çok marka var. Başka bir yerden daha ucuza alırım diye düşünme çünkü fiyatları distribütör belirliyor ve belli marjların dışına çıkamıyorlar, eğer peşin alacaksan sıkı pazarlık yapıp uygun indirimler yaptırabilirsin. Soyismim aynı ama aydın bisikletle herhangi bir bağım yok, bu yanlış anlaşılmasın. sadece iyi bir müşterileriyim. Bu herkes için geçerli, eğer bisiklet alacaklarsa yakınlarında olan ve iyi tamir servisi sağlayabilen bir bayiden almaları. İkinci el almayı düşünürsen ona bişey diyemem ama çok uygun fiyata bulursan 2. el al derim.

8. Kaan Bayhan

Kaan Bayhan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
  9. F.Ekin

F.Ekin Üye

Seviye:
    Corrtatec super bow trail diye bir bisiklet var fiyatı bence süper ona bak derim. Gerçekten fiyatı oldukça makul. Sanmıyorum o fiyatlara bisikletolsun