Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

800 TL'ye kadar bisiklet tavsiyesi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında aguney tarafından paylaşıldı.

1. aguney

aguney Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar,

geçen hafta sonu gezerken Sirkeci'de bir bisikletçiye gittim(Mcdonalds'ın solundaki sokakta iki bisikletçi vardı yan yana) başlangıç için ne önerirsin abi dedim. Satıcı da kron'un yetkili bayisiymiş 2012 model kron xc 500 sanırım(turuncu renkti bisiklet) önerdi yanında kask,kilit, suluk hediye peşin 700 Tl 'ye veririm demişti.Ben de ondan sonra araştırmaya başladım ve bu foruma denk geldim.

Bu fiyat aralığında sizlerin tavsiyelerini bekliyorum.Bir de gerçekten bisiklet hakkında çok bilgim yok lastik patlasa ya da herhangi bir tamir vs bilmiyorum çocukken çok severdim bisiklet sürmeyi fakat bisikletime bir şey olsa direkt tamirciye götürürdüm, bu işleri de herhalde öğrenmem gerekecek, en azından lastik tamir etmek falan çok zor mudur?

2. Gazel Girgin

Gazel Girgin Aktif Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Merhaba forumda gerçekten çok yararlı bilgiler var forumu araştırmanızdada fayda var sizin için yararlı olacaktır patlayan bir lastiğin nasıl tamir olacağını öğrenebilirsiniz zor birşey değil tamir etmek, bisiklet seçimi konusundada hangi amaçla kullanıcağınıza bağlı bir durum.

muratt35 bunu beğendi.
  3. aktas1991

aktas1991 Yeni Üye

Seviye:
    Bisikleti nerelerde ne sıklıkla kullanıcağını da yaz 700tlye tatmin edici bisikletler bulabilirsin:)

4. aguney

aguney Yeni Üye

Haftasonları İstanbul'da kullanmayı düşünüyorum.