800 TL Bütçe hangisini önerirsiniz ?

Tepki
4
Arkadaşlar bütçem 800 tl maksimum kendime şehir içinde kullanacağım ve ayda yılda bir kısa tura çıkacağım hafif bir bisiklet arıyorum birkaç model buldum tecrübeli arkadaşların fikrini almak isitiyorum şimdiden teşekkür ederim....
Bulunduğum şehirin yolları pek iyi değil yani benim güzergahımdaki yollar çakıl çukur hep işe giderkende kullanacağım o yüzden ön maşa amartisörlü seçimi yapıyorum daha önce amartisörsüz kullandım çok rahatsız ediciydi bu vermiş olduğum marka ve modellerden hangisi en iyi donanıma sahip bilgilendirirseniz sevinirim.

(link)
(link)

(link)

(link)

Scudo

Altınbaşak

Daimi Üye
Tepki
125
İsim
Mehmet
Bisiklet
Carraro
O fiyat araliginda 224 en iyi secenek diyebilirim.

Enis Arslan

Daimi Üye
Tepki
46
Bisiklet
Sedona
(link) indirimle istedigin fiyat aralıgına gelır...(CITY SPORT 30) 900 TL

@Sedat Türkmn

224 Özelliklere baktım Vites dahil olmak uzere Seni memnun eder...Özellikle Sehir kullanıcısı ıcın baya bir ideal...
F51 Vites kolu Kötü degil memnun kalırsın...
Arka ve ön degistiricinde giriş seviyesi ama kullandım sıkıntı cıkarmayan rahat ergonomık parcalar...
Masa MTB icin yetersiz fakat sehır ıcın ideal Dostum..
Baska sorun varsa sor...V-FREN Dısk ıstemıyorsan candır..Sıkıntı cıkarmayan ıyı tutan fren sistemi bildigin üzere.

Tayfun Sezer

Daimi Üye
Tepki
288
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
Ben Salcano CityFun 50 HD kullanıyorum Sadece asfaltta değil hafif arazi koşullarında da kullanıyorum.Eğer hidrolik gisk fren seçeneği ararsan önerebilirim.Fiyatı senin limitlerin dahilinde.