Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

800-900 tl arası hangi bisikleti almalıyım?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Ali Demir tarafından paylaşıldı.

1. Ali Demir

Ali Demir Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Arkadaşlar merhaba. hepinizin bayramını kutlarım, mübarek olsun.

efendim daha önce bir salaklıp edip 250 liraya çift amortisörlü bisiklet almıştım. tabii ki memnun kalmadım. pedal çeviriyorum gitmiyor, zıp zıp zıplıyor :D nalet olası şey sürekli de bozuldu durdu. neyse evde yatıyor, artık kardeşime vereceğim onu.

ben spor yapmayı çok seven, koşmaktan bisiklet sürmekten haz alan bir insanım. bana yağmur çamur demeden, dayanıklı, hafif ve hızlı bir bisiklet lazım. ve inanın ki bu konularda çok cahilim. başlıkta da belirttiğim gibi böyle bir bütçem söz konusu. siz bisiklet üstadlarından yardım bekliyorum. teşekkür ederim.

2. fatihaydın

fatihaydın Bisikletkolik

Bisiklet:
    Look
    Seviye:
    eğer araziye fazla girmeyecekseniz bisikleti spor performans amaçlı kullanacaksanız biraz daha bütçe arttırıp yol bisikleti alabilirsiniz(mesela sedona 601) eğer uzun tur falan da yapacaksanız ve biraz daha konfor isterseniz şehir bisikleti alabilirsiniz salcano city sport 24 güzeldir ayrıca cannondale scott ve trekin şehir tur serilerine bakabilirsiniz fakat arazi olmayacaksa mtb önermem asfalt yolda çok zor oluyor mtb.ben şehir bisikleti de yol bisikleti de kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum...

Ali Demir bunu beğendi.
  3. Tuncay Üner

Tuncay Üner Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Salcano city sport 24 guzel bir secim olacaktir. Fatih arkadaşımızın da dediği gibi eger arazi vs dusunmuyorsan yol bisikleti de bakabilirsin.

Ali Demir bunu beğendi.
  4. mustafatepe

mustafatepe Üye

Seviye:
    Ali Demir bunu beğendi.
  5. Ali Demir

Ali Demir Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye: