Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

8 temmuz pazar silyon + gebiz uçarsu şelaleleri gezisi

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında zazoo tarafından paylaşıldı.

1. zazoo

zazoo Kıdemli Üye

Seviye:
    Sağ dizimdeki ağrıya rağmen Necip abi'yi (Necod) kıramadım ve gezi teklifini kabul ettim, şimdilik kesin sayı Necip abi ve benimle birlikte iki kişi, belki Ender abi de gelecek, sabah biraz erken çıkıp orta-hızlı tempoda gitmeyi düşünüyoruz (Necip abi demek tempo demek:) ) Daha önce bu rotaya gitmedim ama motorcu bi arkadaştan öğrendiğime göre gidiş dönüş toplam 140 km. civarı. Manzaralar inanılmaz güzel, gelmeyen çok şey kaçırır:)!!!

Sabah 6.30 da meydan kavşağında köşedeki huzurevinin önünde buluşacağız, biraz uykudan feragat edilecek artık o güzel manzaralar için, daha önce Deli ertan (ertan aba), ceyhun ve emre bu parkura bi gezi yapmıştı ilgilenen olursa linki burda

2. zazoo

zazoo Kıdemli Üye

Seviye:
    sorunsuz ve güzel bi geziydi, bol fotoğraf, keyif ve 150 km ile evlerimize döndük ben ve necip abi, fotoğrafları şehir içi gezi fotoğraflarımız bölümünde paylaşacağım sizlerle bugün.

3. necod

necod Kıdemli Üye

Seviye:
    vay konurum fotoları acele bekliyoruz o güzellikleri türkiye bir an önce görmeli ender beyde gelmediğin,e cok pişman olacak

zazoo bunu beğendi.
  4. zazoo

zazoo Kıdemli Üye

Seviye:
    ender abi minik bi sağlık sorunu yüzünden aramıza katılamamış, şimdi gayet iyiymiş, çantaları ve bisikleti geceden hazırken geziye gelemediğine o da çok üzgün

5. mustafateke34

mustafateke34 Aktif Üye

Seviye:
    selamlar necip abi... fotoğrafları ve seyir defterini merakla bekliyorum...

:in: serik'ten mustafa