8 şubat kackar antreman yarışı 2

Cumhur Boyraz

Forum Bağımlısı
Tepki
211
:D:D anlamsız bir olay neden yol verilmezki hadi gectin yol vermiyorsun sportmen değislin...Küfür nedir abicim ben onu anlamıyorum..bugun bizzat bana küfür edildi...napıcaksın amaı inip dövücekmisin..o adamın terbiyesizliği....tamam zevikine gelinicek ama bunlar olmamalı bence...yada kahvehaneye gidilmeli......

Scudo

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
@cumhur

cumhur bu gibi durumlarda numarayı alacaksın ve bana söyleyeceksin ama yüzde yüz haklı olacaksın ondan sonra o arkadaş zaten sadece kahvehaneye kadar gideebilir

• Beğen
Tepkiler: Cumhur Boyraz

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bana küfredeni biliyorumda.listenın acıklanmasını bekliyorum.yol ver diyorum ensesindeyım artık,3 cü yum dıyorum. "bende 1ciym" diyor yol vermiyor neden se göremedim kürsüde herhalde sondan 1 ci idi kendsi

BF Okuru

Üye
Tepki
2
tüm katılımcı arkadaşları kutlarım
fosil bir bisikletçi olarak sizinle paylaşmak istediğim fikirlerim var herkesin mesajlarını okudum birinci olana neden yol verilmez kompleksmidir?
küfür niye edilir üçünçüyüm deniliyor ben birinciyim denilip yalan söyleniliyor
alicenap olmak galba zor bir olay
bir bisiklet yarışçısı tatlı hoşgörülü paylaşımcı asla kıskanmıyan hatta kendisini geçeni gerçekten gönülden destekleyen bunu içten yapan kişidir
yarışlarda rekabet vardır ama bu yanlış anlaşılmasın üstün olmak değil bu rekabet birbirini kıskanmadan herkesin gücünün limitlerini tekniğini doğru bir şekilde kullama biçimidir
birinci olan kişi üstünlük havasına bürünmemeli takım arkadaşlarına tepeden bakmamalı takım arkadaşlarıda onu kıskanmamalı sadece onur duymalı
işin zor tarafı her bisiklet yarışçısının yukarıda anlattıklarımı her yarışta uygulama sorunu
robocop karbon apaçi

Tepki
47
bu yol verme konusu sorun gerçekten ben arkadan temposu iyi bi pedal duyduğum an ne tarafı boş bırakıyosam o daha yol istedemeden boş bıraktığım tarafı söyleyip boş olduğunu bağırırım

gerçi bi arkadaşa sol taraf boş diye bağırdım tam o geçmek üzereyken dengemi kaybedip sola kaymak zorunda kaldım ama diğerlerinde hiç sorunsuz arkadaşlarla paslaştık

bence parkur başlangıç dışında güzeldi başlangıç biraz daha akıcı olsaydı bence daha keyifli olurdu

kürsü yapan arkadaşları da kutlarım

benim frenler tamamen bitti ama yinede tamamladım her ne kadar neredeyse son turun hemen hepsini elimde giderek te olsa

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
arkadaşlar karbon apaçi kudu ya kulak verin ve ondan sonra bana da kulak verin umarım başta cumhur olmak üzere diğer arkadaşlarında şikayetlerini benyaşamam benim adım aytekin erzan evet yarış sırasındaki ağır fiziksel şartlardan sonara sinir katsayıları yükseliyor ama olay gerçekten bu değil beyler öte yandan bu yarışı düzenleyen arkadaşlar her katogoriden 10 ar kişiyi 30 saniye bile ön ceden start verseler ne olur yani bu kadar zor mu
diğerlerrinden 30 saniye düşülür ilk starttan sonraki viraj yada rampa çok yakın oluyo bu yüzden kazalarda olabiliyor her neyse benden şikayeti olan varsa yazsın numaramı unuttum ama formam mavi yazlık kırmızı borelli motor kask 100 kg cicarında corratech eğer bi hata yaptıysam bilerek değildir ama sanmıyorum ve bu küfürbaz arkadaşlarıda gelecek yarışa beklemiyoruz tüm kürsü yapan arkadaşları tebrik ederim katılanlarıda

yasinymn

Forum Bağımlısı
Tepki
1.285
Yol vermeyi Bir acizlik olarak algılamayın dostlar! ogün abinin bana son turda yol verişi muhteşemdi acıkcası resmen parkurdan çıktı sevgili abim !
Kendisine teşekkür ediyorum. Artık fazlada konuşmak istemiyorum bu konudada bir dahaki yarışada anlayış bekliyoruz...

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
Yarışın ardından,

Yarışın yapılacağı anı iple çekiyorduk,her yeni yarış ayrı bir heyecan ayrı bir eğlence aktivitesi olmakta.Buna nazaran yaklaşık çoğumuzun kış ayında elini sürmediği bisikletie yarış sayesinde tekrar binme fırsatı oldu.

Yarıştan önce başlayan sağnak yağış starttan önce iliklerimize işlemeye başlamıştı,
işte o anda doğa ile mücadele içinde geçeçek olan bir kuvvet denemesinin başlangıcı olacağını hissetmiştik içimizde.

Hava soğuktu ama ilk yarışa nazaran daha ılıman bir durum söz konusuydu.Derken startın verilmesiyle pedallara asılmak suretiyle yarış başlamıştı.Yarışın ilk metrelerinde tırmanma esnasında oluşan ufak bir kaza sonucu sporcuların üst üste binmesine neden oldu,startı iyi almamıza ragmen bu durum negatifti ön sırada çıkan bizler için.Start sıralamasında arkadan çıkanlar olayı gördüklerinden biriken gurubun içine dalmadan yanlarından geçmek suretiyle başlangıçı lehlerine çevirmişlerdi.

Parkur içinde oluşan sulu çamur birikintileri,kayan bisikletlerimizin kontrolünü oldukça zorlaştırıyordu. İşte teknik içeren dayanıklıklık yüklü parkurun içindeydik.

İnişlerde yüzümüze şıçrayan çamurlu sular yada gözümüze kaçan toprak parçalarını çıkarmak için yine çamurlu eldivenlerimizi kullanışımız ayrı bir zevk veriyordu yarış anındaki yaşadığımız kaos’a.

Yeryer suluklarımızdan artan susuzluğumuzu gidermek amaçlı içtiğimiz birkaç yudumla birlikte ağzımızda hissettiğimiz toprak tadını unutmak mümkün olamaz hiç birimiz için.

Ağırlaşan parkur şartlarında tırmanma anlarında lastiklerin inatla dönmek istemeyişine karşılık elimizde alıp koştuğumuz sıralarda oluşan göçlüklerde ayaklarımızın içine dolan çamurlu suyun soğukluğunu herhalde vücut ısımızdan olsa gerek hissedilmiyordu.

Bisiklet ekipmanlarımıza üst seviye malzemeleri alırken verilen paralara ne gerek var gibilerinden akıllarda oluşan soru işareteleride doğa ile yapılan mücadelede hak ettiği değerin bu olduğu düşüncesi ile kalkıyordu ve yüzümüze bir gülümseme olarak yansıyordu.

Düştük, çamur banyosu yaptık ,sacaktan akan ve biriken yağmur sularında yıkandık ve tüm bu yaptıklarımızdan çok ama çok keyif aldık.

Ayrılırken yarış alanından kucaklaştık birbirimizle sarıldık ve başka yarışlarda tekrar beraber olmak ümidi ile birbirimizle sözleşirken yapmış olduğumuz sporun bize neler kazandırdığını apaçık ortaya koymaktaydı.

tüm organizasyonda emeği geçen ve centilemence yarışan sporculara teşekkürler.

Ali Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.264
Bisiklet
Scott
2 yerde banada yol verme olayı denk geldi 1.sinde veremedim çünkü ancak 1 bisiklet geçebiliyodu 2.sinde yol verdim ama yol vereyim diye yere yapıştım ve sulukla pompayı düşürüdüm ondan sonrada arkadaşa bi daha benden yol isteme dedim ama ne yapalım olan oldu bir kere numaram 180 ismim ali emre akcan şikayeti olan söylesin üstümde sarı kolsuz ceket vardı

• Beğen
Tepkiler: Mert Bağcılar