Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

8 Şubat 2007 Odtü Antrenmanı

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Erkut Yiğit tarafından paylaşıldı.

1. Erkut Yiğit

Erkut Yiğit Forum Bağımlısı

Seviye:
    Hava soğuk, ön attırıcı bozuk, Antalya turundan yeni dönüldü, dersten yeni çıkıldı, dizimde sorunlar var vs vs...

Onca olumsuz koşula karşın, çoğunuza çoğu zaman olduğu üzere, bacak kaslarının "hadi beni çalıştır" feryatlarına uyarak tura çıkma kararı aldık Erhan ile.

Hiçbir planımız yoktu, Erhan önce Kızılaydan Bilkent'e geldi. Çok çabuk geldi valla tebrik ederim tekrar. Odtünün yeni yapılan üst geçidinden girip karlı yollara vurduk kendimizi.

Fotoğraf makinesinin şarjı bittiği için pek foto çekemiyoruz, sadece "bugün de boş durmadık" demek için ve içinizi karla üşütürken dostlukla ısıtmak için bu fotoğrafları eklemek istedim...

Karda sürmek her zaman çok keyiflidir, ne kadar zor olsa da. Ama bu yokuşu irc advantage lastiklerle çıkmak imkansıza yakın. Donmuş bir kar ve üzerinden pek gecen olmamış. Onun için çoğu yerde yürümek zorunda kaldık.

Erhan uzun zamandır tura çıkmadığı için biraz yoruluyor. Kar buralarda çok zevksiz ve bisikleti içine çekiyor.

Bu da Odtü'deki 50. Yıl göleti. Bir kısmı donmuş durumda. Bu gölden sonra meşhur Bagibagi'den geçip Odtü eskişehir yoluna indik. Buradan Erhan sağa Kızılaya, ben sola Bilkent'e olmak üzere ayrıldık.

Fotoğraf sayısı az ama eğlencesi bol, kısa bir turdu. 10'u kar üzerinde olmak üzere 25 km yapmışız yaklaşık 2 saatte.

Saygılarımla,

2. Erhan ÖZETÇİ

Erhan ÖZETÇİ Kıdemli Üye

Seviye:
    Erkut eline sağlık abi keşke zaman olsada biraz daha dolaşsaydık. Herşeye rağmen süper bi turdu herkese karda bagi-bagi yapmayı tavsiye ederim:D

Erkut Yiğit bunu beğendi.
  3. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    O kdr da dedim bensiz çıkmayın diye ama dinleyen kim.
    Hiç güzel bir tur olmamış. Eğlenememişsiniz belli. :p
    Şu bagi bagi' yi tam tarif etsenize. Ben de gidicem en yakın zamanda... :D

4. İslam Gölge

İslam Gölge Bisikletkolik

Adı:
    İslam GÖLGE
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    içinizi karla üşütürken dostlukla ısıtmak için
    işte bu satır bile sizi ve bizi (bisiklet doslarını) anlatmaya yetiyor
    teşekkürler

5. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Erkut'cum merhaba

Karların içinde süper bir gezi yapmışsın. Ama Antalya'dan dönüş yorgunluğun tam geçmemiş. Günleri şaşırmışsın, resimler olmasa herhalde 9 şubatta gezi yapacak diyecem ama benmi yanılıyorum ne, daha 9 u olmadan sen gezisini yapmışsın.:D :eek:
    Valla bende şaştım ama yeniden kontrol ettim . Güzel gezmişsin.
    Sende inan hiç tükenmez enerji mevcut. Helal olsun sana.

Sevgi ve selamlarımla. Kendine iyi bak.
    Hoşçakal.

6. Erkut Yiğit

Erkut Yiğit Forum Bağımlısı

Seviye:
    Selamlar Ender Abi,

Ya moderatörlerden birine göndermiştim ö.m. düzeltilmesi için bakalım bekliyorum cidden komik bi yanlışlık oldu :)

Geridönüşün için teşekkür ederim...

7. İsmail Ağıllı

İsmail Ağıllı Onursal Üye

Seviye:
    o kadar olumsuz şartlara ragmen antreman' a çıkmanız bisiklete binmek için hiç bir engel olamaz anlamı çıkıyor kutlarım sizi teşekkürler