8 nisan pazar antalya-manavgat-köprülü kanyon-selge antikköyü değirmenözü köyü gezisi

mustafateke34

Aktif Üye
Tepki
89
merhaba arkadaşlar...
8 nisan pazar günü antalya -alanya yolundan köprülü kanyon a ve manavgat ın son köyü değirmenözü'ne doğru tur yapacağım...

kilometre olarak(sadece gidiş):

antalya'dan...125(gidiş dönüş:250)
serik'ten.........85(gidiş dönüş:170)

getirilecek malzemeler

kamp çadırı,(isteğe bağlı,kamp hasırı)
konserve yiyecek,
enerji kapsamlı herşey,
yedek kalın ve ince giyecek...
eldiven ,kask
bi de bisiklet(demirbaş olarak)
not:kamp yeri ve gece konaklaması için köy evi mevcuttur...
katılım herkese açıktır...
malzeme temini yapılır
...

hareket zamanı :pazar günü 06:00 (sabah)
grubun isteğine göre :cumartesi 14:00(öğle sonu)

:cool: cumartesi yola çıkılırsa gece konaklama için oluk köprü kamp alanında gece kalınacak; sabah selge ve değirmenözü köyü tarafına doğru harekete devam edilecek...isteğe göre pazar günde değirmenözü köyünde konaklama yapılır pazartesi gün antalya ya dönüş başlar...

:) 8 nisan pazar sabahı yola çıkılırsa konaklama gece konaklaması son nokta olan değirmenözü köyünde yapılacaktır.9 nisan pazarteside antalya ya dönülecektir..

kalkış noktası: katılıma göre antalya selekler önündeki parktan
veya serik merkezden(çınaraltı meydanı)...
(antalya'dan katılım olmaz ise hareket yeri serik çınaraltı meydanı(merkez)dır.)

yeni maceralar için aynı rotalara....yapılacak gezi(rotamızın)fotoğrafları...

(link)

doğa bizi bekliyor...

(link)

hem gece hem gündüz hem de bisikletle ...

(link)

doğanın ve pedalların sesi ve bide sevinç çığlıkları...

(link)

bunlar da bizden...

(link)

aşağıdaki fotolarda bizim rotalarda çekildi...(zamansız bir yolculuk)yavuz ergun

(link)

hadi bu da son foto... bu geziyi yapalım daha ne fotolar çıkar...

(link)

8 nisan pazar antalya-manavgat-köprülü kanyon-selge antikköyü değirmenözü köyü gezisi ne katılmak isteyen arkadaşlar forumda veya msn
mailde cuma akşamına kadar belirtirlerse sevinirim...

e-posta: mustafateke34@hotmail.com
mustafateke34@gmail.com

bir kişi olsa da olacak bu gezi....
gezi sonrası fotoğraflar , gezi yorumları ve seyir defteri için:::::

(link)
(link)

serik'ten mustafa

Scudo

mustafateke34

Aktif Üye
Tepki
89
:) köyde konaklama yemekler ve köy kahvaltısı ücretsizdir...(not)

serik'ten mustafa

manvgat mtb organizasyonuna katılan arkadaşlara başarılar...

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Mustafa'cım merhaba

Çok kapsamlı bir gezi duyurusu yapmışsın. Ama tek hatan, hep beraberken, bu gezi hakkında ortaya fikir atıp geziyi olgunlaştırsaydın keşke.

Şimdi gördüm senin gezi duyurunu ama, hiç kimsedende cevap ve katılım hakkında hiç yazı görmeyince üzüldüm.
Ama bak bizler şehir içinde bir gezi bile yapacağımız zaman, msn olsun, telefon olsun hep birbirimizle konuşup birkaç kişi olduktan sonra gezi açıyoruz. Yoksa her aklımıza geldiği zaman, gezi açarsak katılım, ya yok olur, yada çok az olur.

Mesela senin bu gezin, ben ve eşim için süper olurdu. Tabi daha önceden bu fikri bizlere anlatıp kafamızda olgunlaştırsaydın. Ama şimdi zaten yeni İzmir den dönmüşüz bize sıcak gelmedi bu gezi. Ama bu geziyi ilerki tarihlerde fikir olarak ortaya atar, gruptanda onay gelirse, mutlaka yapmak isteriz.
Böyle kapsamlı ve 2 günlük gezilerde, geziden çok önce, organize olmak, geziyi gruba anlatmak gerekli.
Sanıyorum bu gezini ya iptal edeceksin, yada tek başına yapacaksın.
İlerde ben mutlaka bu geziyi yapmak isterim.

Şimdilik sevgi ve selamlarımla diyorum.
Hoşçakal.

• Beğen
Tepkiler: Ercan Bayram

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
mustafa merhaba daha yüz yüze tanışmak nasip olmadı
organizasyon çok güzel
iyi düşünmüşsün teşekkür ederim bu ön hazırlık için...

fakat şöyle bir durum var
Antalya'da bulunan bisikletforum aktif kullanıcı sayısı yarının altında...

durum öyle olunca Ender abim de yukarıda belirtmiş tur esnasında katılan kişilere durumu anlatmak çok daha doğru olacaktır...

ve bu planlamanın içinde en az 1 ay önceden herkesi bilgilendirip o haftasonuna göre kendinizi ayarlayın dememiz gerekli...
çünkü her hafta sonu birilerinin mazereti oluyor ama önceden bilgilendirmeli olursa bu en aza inecektir...

ayın 8 inde bu hazırlamış olduğun tura katılamayacağımı bildirmek isterim...
ancak grup bir rota çizerse ona katılırım veya yol bisikleti ile devam edecek olursam sana katılacak Antalyadan gelecek olan arkadaşlara serik e kadar katılabilirim...

ama hala haftasonu hakkında bir fikrim yok
bir program vs.

Sana şimdiden iyi turlar diliyorum

Ercan...

mustafateke34

Aktif Üye
Tepki
89
teşekkür ederim ederim.ender abi,

biraz acemiliğe denk geldi. bi de konaklama(gece kalma) olayı olunca kapsamlı olarak düşünmeyi ve konuşmayı gerektiriyor...bunda da benim heyecanımı mazur görün... bana bi ders olsun...
antalya nın bi televizyon kanalında saat 15:30 civarında doğa sporları ile ilgili bi program çıkıyo...orada da kamp gezi filan görünce böyle bişey yapayım dedim ama...dediğiniz gibi acele etmişim...

bi daha olmaz:bayrak: yinede programı uyan olursa8 nisan pazar günü bu rotaya... gelecek geziye hazırlık olur diye.. bana katılırsa bu turu beraber yapabiliriz...(hem gezilecek yerleri hem de sapak tarihi köyleri de araştırırım iyice)kimse olmasa da ceza olsun bana tek başıma gideyim...gelecek pazar görüşmek dileği ile...kib

serik'ten mustafa

mustafateke34

Aktif Üye
Tepki
89
@Ercan Bayram

slm ercan kardeş.. biraz acele etmişim...
ender abilerle bir kere tura katıldım ama ...hani bu ısınma kaynaşma olayı olduğu için biraz rahat hareket edip böyle bi konu açtım...grup olarak böyle birşeye kara verilse daha heyecanlı olurdu,inanıyorum ki katılım da yüksek olurdu...

bi dahaya beraber karar vermeyenin (danışmayanın) dağ başında bisikleti tamir edilemeyecek hale gelsin...kib görüşmek üzere

serik'ten mustafa