8 Nisan İzmit-İznik-Balıkesir-Manisa-İzmir-Aydın-Muğla-Burdur-Antalya-Konya-Karaman

olgun şenel

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Bisiklet
Specialized
Merhaba arkadaşlar.
Daha önce de tura çıkmadan yazmıştım burada. Herkese zaman dilimi olarak, şehir, yaş, kişilik, uyum vb. durumlar olarak uymayabiliyor tabii ki ama ben yinede yazayım dedim ne olur ne olmaz. Ne çıkar bilinmez.

Bir aksilik olmazsa Nisandaki son sınavımdan sonra yola koyulmaya karar verdim. Ufaktan hazırlıklara başladım. Net rotayı çizmedim fakat geçeceğim iller kaba taslak başlıkta yazdığım şekilde. Uygun düşen yada düşünen olur görür,bakar,denkgelir birlikte yol alabiliriz diyen olursa tanışıp görüşebiliriz. Tahmini 25-30 gün sürecek bir tur olacak. Ayrıntılar değerlendirilir. Sorunuz varsa her zaman açığım.

Olmadı tek tabanca yola devam :)

Herkese iyi günler, bol pedallar...

Scudo

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
Ah vaktim olsa Antalyaya kadar gelirdim aslında ama zaman ve duruma göre İzmir-Aydın arası eşlik edebilirim size :)

olgun şenel

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Bisiklet
Specialized
Tabi ki Samet. Memnun olurum. Bir aksikilk olmaz da yola çıkarsam buraya yazarım.

• Beğen
Tepkiler: Samet Koç

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
O zaman bekliyorum haberleri, Burdurlu musunuz ?

olgun şenel

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Bisiklet
Specialized
Evet Memleketim Burdur. Fakat öğrencilikle birlikte iş hayatımda artık İzmit'de başladı diyebilirim. Sizinde Isparta-Antalya yazıyor ama...

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
Bende ıspartalıyım. Yazın izmire veda ediyorum okul bitiyor ısparta-antalya devam :)

olgun şenel

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Bisiklet
Specialized
Hemşeri sayılırız :) Görüşebilmek dileğiyle...

olgun şenel

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Bisiklet
Specialized
Merhaba arkadaşlar. Bahsettiğim gibi 8 Nisan'da yola koyuldum fakat önceki turumda olduğu gibi bu sefer de aşil tendonunda şişlik, sertleşme ve acı ile şu an Balıkesir'de mola verdim. Buz ve kas gevşetici ile tedavi uyguladım. Yarın hastaneyede gideceğim fakat doktorlara güvenemiyorum. MR çekmeden bişey diyebileceklerini sanmıyorum. MR içinde en az 1 hafta gerek. Yarın ya da yarından sonra acı ve şişlik geçerse yola devam edeyim mi diye düşünüyorum. Aşil tendonu ile ilgili başından bu tarz bir şey geçen ya bilgi önerisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Bu olaydan sonra artık motor olayını düşünmeye başladım ciddi ciddi. Bu iş bana nasip olmuyor sanırım :(