" 8 Kasım " Pazar...Beykoz Hayvan Barınağı !

Scudo

emre güven

Daimi Üye
Tepki
749
herkes uyumuş heralde ya resim falan yükleyen yok:D ben biraz atiyim arkdaşlar.
evet sıra resimlerde.sabah ilk biz geldik ve üsküdar iskelesinde mekanı kurduk:D(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)

(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
aynı anda attık resimleri sildim
resimler aynı idi dostum

emre güven

Daimi Üye
Tepki
749
resimlere devammm...!
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
resimler icin ugraştım biraz 2.yükleyişim oldugu icin sorunlar oldu hep ama başardım.neyse bnde uyuyim artık yorgunum uykum geldii.saygılarımlaa mc_emre

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@emre güven

çok güzel resimleri ortalama olayı var menüde kalın-u-harfinin yanında yatay
çizgiler var üç adet o çizgilerden ortada olanı seçiyorsun ona tıklama yapıyorsun resimler ortalanıyor

not resimleri pedal sesinden kopyaladım senin ilk resimleri buraya yapıştırdım aynı resimleri sende koymuşsun ben yapıştırdıklarımı sildim

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
Kaptan yine herzaman ki gibi güzel bir organizasyona imza atmış. Sizi iskelede görünce keşke gelebilseydim dedim ama önceden verilmiş sözüm vardı. Dostları yeniden görmeme vesile oldu. Herkese selamlar.

• Beğen
Tepkiler: sports-man

pisiklet

Üye
Tepki
7
cok zevkli bir geziydi. herkese cok tesekkurler. ozellikle gezi boyunca yavaslayan ve arkada kalan arkadasların beklenmesi, surus guvenligimiz icin çırpınan arkadas (yanlış duymadıysam robocop diye sesleniyorlardı adını bilmiyorum kusura bakmasın). otobusun onune atlayıp bisikleti tek elle havaya kaldırıp durdurması:)). yeni olmama rağmen geride kalmamak icin cok ugrastım ama yokuslarda yer yer inip yürüimek zorunda kaldım ama icimizdeki bayan arkadaş hic yorulmadan ve bisikletten hic inmeden turu tamamladı gerçekten helal olsun.

bu guzel gezi icin tekrar pedalsesi ne ve tum arkadaslara tesekkur ediyorum. umarım fotoları beğenirsiniz

sevgiler
özgür

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)
(link)(link)

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam Grup,

Üsküdar'da buluşup Polonezköy'deki Beykoz Hayvan Barınağına pedal basarak gerçekleştirdiğimiz,bu anlamlı Organizasyonumuza katılarak destek veren,yardımlarını esirgemeyen duyarlı,güler yüzünü,tatlı dilini eksik etmeyerek Grup Disiplini içinde pedal basan Tüm arkadaş ve dostlarıma,ayrıca Barınak sorumlusu Olca hanıma sıcak ilgisinden dolayı teşekkür ederim;) Birlikte Nice Renkli,Anlamlı,Mesajlı ve Keyif dolu Gezilere İnşallah....sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

İşteee....Gezimize ilişkin Renkli karelerrr:)

(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
cok zevkli bir geziydi. herkese cok tesekkurler. ozellikle gezi boyunca yavaslayan ve arkada kalan arkadasların beklenmesi, surus guvenligimiz icin çırpınan arkadas (yanlış duymadıysam robocop diye sesleniyorlardı adını bilmiyorum kusura bakmasın). otobusun onune atlayıp bisikleti tek elle havaya kaldırıp durdurması:)). yeni olmama rağmen geride kalmamak icin cok ugrastım ama yokuslarda yer yer inip yürüimek zorunda kaldım ama icimizdeki bayan arkadaş hic yorulmadan ve bisikletten hic inmeden turu tamamladı gerçekten helal olsun.

bu guzel gezi icin tekrar pedalsesi ne ve tum arkadaslara tesekkur ediyorum. umarım fotoları beğenirsiniz

teşekkürler dostum
bir yıl boyunca mert dostumun tüm turlarında arka takım kaptanlığı yaptım çok insanı kolladım beykoz sahil yolunda bazı otobüslerin bazen de o mavi otobüslerin yolun dar olduğu yerlerde bisikletlere geçiş üstünlüğünü vermeleri gerekir eğer vermezlerse robocop -kudret diğer adı çavuş steiner- apaçi kudu -sinirlenir tek eliyle bisikleti kaldırır bu bir nevi tehdittir adamların çoğu bu bisikletin karbon olduğunu bilmedikleri için bu hareketten tırslarlar ya bu adam tek eliyle bisikleti kaldırıyor adamı kimbilir bir yumrukta ne yapar diye düşünüyorlar halbuki bilseler gerçeği

:D :D :D :D :D :D :D :D

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Karbon olmasa da sen bu performansla tek elinle kaldırırsın bisikleti Kudret Abi.

Tepki
81
selam herkese resimler süper olmuş yeni baktım çeken arkadaşların ellerine sağlık inşallah birdaha gideriz herkese selam

• Beğen
Tepkiler: sports-man

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Harika bir etkinlik, her ne kadar yollarda bize havlasalar da onları çok seviyoruz.
Sevimli dostlarımıza yapmış olduğunuz yardımlar ve çevirdiğiniz pedallar için teşekkürler...