Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

" 8 Haziran " Pazar...Kınalıada Ekşııın + Denizzz (:

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında sports-man tarafından paylaşıldı.

1. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    Selam Grup,

Bu pazar 2 Etkinliğimiz vardı.Önce 08:00 de Kadıköy'de buluştuk.Daha önceden hazırlamış olduğum,Pedalsesi,Trafikte Bisiklete Saygı ve Bisiklet Yolları İstiyoruz vb ufak döviz,amblemlerimizi dağıtarak vapurla Beşiktaş'a geçtik. ;) Orada bizleri bekleyen Pedalsever dostlarla Taksim'de ki Boğaz Geçişini tamamlayarak,Köprü geçişi sonrası Kadıköy'den bindiğimiz vapur ile 45 dk sonra Kınalıada'daydııık:)

Tabiiiii milllet çoook acıkmışş beaaa:D ....hurraaaa yemeeeklereee:p Yemek sonrası tura başladık.Hava durumu pek tat vermeyince,herkes denizeee girmekten vazcaydıııııı:) Neyse naapalıım diee düşündüük:rolleyes: 1 kısmımız manastıra çıkmak isterken,1 kısmımız da oturup sohbet etmeyi tercih etti.En sonunda tabiiii toplandııkk,muhabbet koyulaştııı.Önce gitmesi gereken Bostancı yolcuları vapuru kaçırııp dışardaaa kalmasssmı:D

Kabataş yolcularıı da bunu duyunca dondurrrmaalarını alaraak bizim karşımızda nispeeet yaptılar:04: Bu neşe,keyif,bool kahkaha,mükemmel yardımlaşma ve dayanışma dolu 1 Gezimizi daha noktaladıık Katılan paylaşımda bulunan,yeni tanıştığımız arkadaş ve dostlarıma herşey için teşekkür ediyorum.Birlikte...Nice,Renkli,Keyifli Gezilere pedal basmak dileklerimle;) ......sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

2. McMILLERR

McMILLERR Aktif Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Çok güzel bir tur oldu..
    Mert biz teşekkür ederiz, bu organizazyonlarda emeğin çok büyük.
    Birlik, beraberlik ve arkadaşlıklar herşey güzel...:in:

trinity72, sports-man ve ers bunu beğendi.
  3. ers

ers Kıdemli Üye

Seviye:
    Biz bir takımız :D

4. Ercan Bayram

Ercan Bayram Onursal Üye

Seviye:
    İstanbul'a yakın akrabalarımın nişanı için ailemle beraber apar topar gittim...
    Keşke bisikletimi getirseydim diye birkaç kez söylendim kendi kendime ama nafile çıkmıştık yola

Pazar günü de boşa çıkmıştık Vapurla adalar a gidelim diye dayımlar tutturdu :)

Neyse Büyükada'ya ulaştık biraz dolaşıp karnımızı doyurduktan sonra dönüşe geçtik..

bu kalabalıkda gariban gariban bekleyenler de kim acaba :D

aaaaaaaa yoksa onlar siz misiniz :) ????

diğer arkadaşlar Vapur a bindi ama nerde vapurun içi ana baba günü öyle kalabalık ki aşağıya inemedim merdimenlere dahi oturmuşlar geçişe izin yok...

Kadıköy iskelesine gelince biraz rahatlıyor içerisi ve hemen yanlarına doğru ilerliyorum, sonra tanıştık arkadaşlarla...

Ender abinin kulaklarını çınlattık :)
    Antalyaya arkadaşları davet ettim (inşallah gelirler)

sonra indiğimizde topluca fotoğraflarını aldım

Sonra gel beraber de çekilelim hatıra kalsın dedi arkadaşlar
    tura katılamayıp da fotoğrafa katılınca bile çok mutlu olduğumu belirtmek isterim

Çok teşekkür ederim inşallah Antalya'da yada herhangi bir yerde beraber pedallamak dileğiyle

Fotoğrafları kullanırsınız kaydedersiniz diye tam boy olarak sunmayı tercih ettim
    Ucuz etin yahnisi yavan olurmuş bu da ucuz makina idare edin :rolleyes:

Bol Pedallı günler sizlerin olsun :in:

enis57, trinity72, bizekolik ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  5. kemalettin

kemalettin Yeni Üye

Mert ve tura katılan arkadaşlarının katkısıyla sıcak, renkli ve eğlenceli bir pazar geçirdik.
    Halkalı'dan çıktık yola, ilk kez bisikletimizle trene bindik Koray, Cevriye ve hoca (o ben oluyorum). İlk kez (benim için) Sirkeci - Kabataş arasını bisikletle katettik. Oysa ben bu yolu her türlü araçla 1987 yılından beri yüzlerce kez gitip gelmiştim. Bisikletle gidebileceğimi hayal bile etmemiştim. Şu kadarını söyleyeyim Kabataş lisesi öğrencisiyken defalarca da yürüyerek gitmiştim.
    Gene ilk kez bir vapura bisikletimle bindim yol boyunca çılgın lisesi gençlerin şarkılarına eşlik ettik.
    Kınalıadanın her yanını görme fırsatı oldu. Manastıra bile ulaştık, ancak "mantı yiyemedik", katılan arkadaşlar anlarlar.
    İlklerle dolu eğlenceli bir gündü, başta ruhumdaki gençliği öne çıkararak aralarına katılmak için davet eden dostum Koray olmak üzere, eşi Cevriye, tur planlayıcısı Mert ve sevgili katılımcılara teşekkürler, ....
    Kemalettin

6. fiyona24

fiyona24 Yeni Üye

Seviye:
    Hocam biz size teşekkür ediyoruz davetimizi kabul ettiğiniz için. Yine, turu düzenleyen ve katılan tüm arkadaşlar için de bu teşekkürümüz geçerlidir. Bizim objektifimizden de bir kaç fotoğraf var, ancak hala, nasıl foruma atacağımı bulamadım:) Bu arada Mert denize çok girmek istedi, özellikle deniz fikrini kabul etmeyenlerden biri bendim, içime ukde oldu, bir pazar günü de hem denize girebileceğimiz, hem de bisiklete binebileceğimiz zamanın olacağı bir tur daha bekliyoruz Mert'ten.

trinity72 ve sports-man bunu beğendi.
  7. fiyona24

fiyona24 Yeni Üye

Seviye:
    Ercan Bayram'a da resimler için teşekkür ederim.

Ercan Bayram bunu beğendi.
  8. bizekolik

bizekolik Kıdemli Üye

Seviye:
    Ercan bey tşk. sizinlede tanısma fırsatı oldu fotolar yahnıden guzel olmus:D dedigin sen geldın ist ama pedalamak nasıp olmadı umarım bidakıne hazırlıklı gelırsınız:in: :D antalyada pedalamıstık ender abilerle umarım birgun ola tüm forumla birlikte pedallarız iyibak kendine bol sporlu pedalılı gunler

Ercan Bayram bunu beğendi.