8 Ekim 2011 Eskişehir-Bursa tek başına......

Egemen Tunc

Daimi Üye
Tepki
121
Bisiklet
Kron
Ah be abi keşke işim olmasaydı.Heykele gelicektim ama kısmet değilmiş.Bu arada ismini hatırlayamadığın abinin adı Ramazan (:)

Scudo

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Yusuf Z. Şipal

Çok teşekkürler Yusuf.iskenderi biliyordum ama o şerbet ummadığım kadar güzeldi artık tek favorim.Hazırlan Afyon turundan sonra Aydın turuna çıkabilirim :)

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Egemen Tunc

Ramazanı buldum faceden teklifi yolladım kusuruma bakmasın, paylaşımda ismi aklıma gelmedi.Seninle de tanışsaydık güzel olurdu artık birdahaki sefere inşallah.

• Beğen
Tepkiler: Egemen Tunc

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Miraç AKSEL

Emniyet şeritsiz kısımlarda fotoğraf yok :) Mezitlerde yol çalışması var 15 km iniş ve çıkış tek şeritten.O yolları geçenler bilir çok dar en az 2-3 tırı arkamda beklettim :) böyle durumlarda hiç çekinmem şeridi ortalarım.Ben yol kenarındaki engebeden o süratte riske gireceğime tır korna çalsın umrumda değil.Beklemeyi öğrensin nasılsa yol genişleyince kenara çekilirim.Ayrıca tüm bisikletler otoyollarda normal vasıtalarla aynı muameleyi görüyor.Sollarken bile araba sollar gibi sollama kurallarına riayet etmeleri gerek:biz bisikletçiler yol verdiğimiz için(genelde yolun dışına çıkarak) insanlar yolun kendilerine ait oldugunu zannediyorlar.Direk şeridi ortalayın göreceksiniz kuzu kuzu arkanızdan gelecekler.

• Beğen
Tepkiler: Kemal Caner

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Turgay Ak

Turgay Bursa turunu planlarken arkadaşın 10 saatte gitmiş onu anlatmıştın hatırladın mı.bende o senin arkadaşın ben Ferhat Köseyim demiştim :) sabah 7 de çıktım öğlen 12:30 da Bursadaydım molalar dahil :)

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@burak durel

Çok teşekkürler güzel dilekleriniz için......

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Frédéric LAPOİNTE

Teşekkürler abi :) iyi temennilerin için .Son 3 turdur kask kullanmıyorum sebebi en son kullandıgım uzun turda çok rahatsız etti. 150 km üstü turlarda kullanmama kararı aldım ama günlük mesaiye gidişlerde ve kısa turlarda sürekli kullanırım.Grup turlarında ihmal etmem kötü örnek olmama adına.Gece şartlarında zaten arkasında çakar lambası oldugundan yine mecbur kullanırım.Sizin iyi niyetli yazdığınızı biliyorum o yüzden açıklama yapmak istedim kusuruma bakmayın.

Şahsi fikrim çok sevmiyorum ama kullanılması gereken yerlerde kullanıyorum :)

Genç Osman Bircan

Forum Demirbaşı
Tepki
651
Ferhat uzun süredir turlar ve tur planlarından başımı kaldıramıyordum şimdi bir güzel pc nin başına geçip Eskişehir Bursa turunu okudum.Çok güzel bir performansa imza atmışsın.Gittiğin güzergahı bende pedallamış kadar oldum.Sodalar, iskenderler,şerbetler afiyet olsun arkadaşım. Malatya dan çok selamlarımı gönderiyorum sağlıklı ve bol pedallı günler dileklerimle

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Genç Osman Bircan

Teşekkürler Osman .Senin yokluğunda tek başına serisi çıkardım :) Kütahya-Dikey limit 3 ve Kütahya ılıca yaptım müsait zamanında onlarada göz at istersen :)

• Beğen
Tepkiler: Genç Osman Bircan

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Saygıdeğer Ferhat Köse çok güzel bir tur yapmışsın. Özellikle 3 tırı arkanda o hızla bekletme ifadeni, deneyimini çok beğendim. Kazasız, sağlıklı sürüşler diliyorum.

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse

Ahmet Can Yakışır

Forum Bağımlısı
Tepki
1.137
Bisiklet
Sedona
abi cumartesi günü boyunca yanına bir türlü gelemememin acısı hala içimde... harika bir tur yapmışsın, ayaklarına sağlık.

bozkusramazan

Daimi Üye
Tepki
48
@ferhat köse

bursaya her zaman beklerim kısmet olursa bir gün benimde niyetim var eskişehire gelmeye kesinleşince artık ulaşırım size birde çınar bisiklette baktım deore aynakol stokta bulanmamaktadır diyor pazartesi telefon ile arayacağım dediğiniz gibi 145 tl yine de aklınızda olsun temiz aynakol olursa ahmet abiye bildirmeniz yeter teşekkürler
hoşçakalın

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Oğuzcan Gedik

Muavin karışmadı benim bisiklet direk bagaja girmedi o yüzden bende ilk ön lastiği söktüm.Girseydi sökmeyecektik ama sökmek daha mantıklı.aşanın üzerinde daha sağlam duruyor ileri geri oynamıyor.Diğer yolcularında valizleriyle destekledik içim rahat vaziyette bindim otobüse.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Eray Helvacı

ben teşekkür ederim ilginiz için.....

Tepki
23
tebrikler ayaklarınıza bacaklarınıza sağlık dershane vardı gelemedim yoksa bursa girişinde olacaktım kusura bakmayın kendimizi geliştirirsek gelecek yaza biz geliriz artık (inşallah) bir şeyi çok merak ettim bisikletiniz speedster p1 mi? güle güle kullanın ;-) İyi pedallar...