Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

8 büyük Avrupa kentinde bisiklet kullanımına dair rehber niteliğinde bir kitap

Konu, 'Basında ve Medyada Bisiklet' kısmında M.Kaba tarafından paylaşıldı.

 1. M.Kaba

  M.Kaba Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  25 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  731
  Beğeniler:
  678
  Şehir:
  sanane
  Seviye:
  Turistik haritalarla kenti keşfetmekten sıkıldıysanız ya da gittiğiniz bir kentte metro kullanarak gezmeye çalıştığınız için "hiçbir şey anlamadım" diyorsanız City Cycling: Europe kitap serisini deneyebilirsiniz.

  Aslında geneline eğimli bir coğrafyanın hakim olduğu Türkiye'de belki de çoğumuzun imrenerek baktığı, özlemini duyduğu bir şeydir bisiklet kullanarak bir yerden bir yere gitmek. Tabi tek sorun eğim değildir... O sebeple bu hayallerimizi gideceğimiz seyahetlere saklarız. Ola ki Amsterdam, Londra, Paris gibi kentlere gitme fırsatı olanlar bir bisiklet kapıp bu şansı yakalayabilirler.

  City Cycling: Europe serisi de işte bu ve bunun gibi isteklilerin sesini duyuyor ve arttırıyor.  City Cycling: Europe, 8 büyük Avrupa kenti olan: Londra, Paris, Berlin, Barselona, Kopenhag, Amsterdam, Milan, and Antwerp/ Ghent'te bisiklet kullanımına dair rehber niteliğinde bir kitap serisi.
  Size bisikletinizle gezilebilecek macera rotalarından, keşif noktalarına kadar alternatif rotalar sunuyor.  Bu rotalar ise harika grafikler ile okuyucuya sunuluyor.  Eğer yakında bir seyahat planlıyorsanız turist rehber kitapçığınızın yanına bu kitabı da ekleyin deriz.

  Bir de, haydi artık inin arabanızdan, bisiklete binme zamanı geldi!
   
  Adem Kaya ve Artık Yok bunu beğendi.
 2. MehmetAliB.

  MehmetAliB. VivaVelo

  Kayıt:
  20 Ekim 2013
  Mesajlar:
  1.922
  Beğeniler:
  4.217
  Şehir:
  Antalya
  Seviye:
  Yav bu güzelmiş.
  de Türkçesi yok bunun galiba.