'' 781 ''

Scudo

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
913
Bisiklet
Focus
Bir gün alırsınız umarım :) Beyaz kabloları taktıktan sonra beyaz dengesini tam olarak sağladığıma inanıyorum . Buyrun resimler ;

http://img845.imageshack.us/img845/9299/dsc4650s.jpg

http://img526.imageshack.us/img526/9267/dsc4666b.jpg

Şuanda tam istediğim gibi bir bisiklet oldu , aklımda değiştirmek istediğim bişey yok halen :) Daha iyileri sizlerin olsun ...

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
913
Bisiklet
Focus
Bisikletimin geldiği son nokta ile konuyu güncellemek istedim , yapılan değişiklikler ;
Avid elixir R carbon fren seti ( 180-180 )
Mavic Crossride jant seti
Sram X0 arka vites
Daha iyileri sizlerin olsun :)
http://img153.imageshack.us/img153/1038/dsc4558large.jpg

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Insallah olur, masallah güzel görünüyor kazasiz belasiz kullanirsiniz insallah.

• Beğen
Tepkiler: akgulcemal

bkagan

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
Salcano
kadronun rengi mükemmel ötesi diyebilirim gerçekten çok güzel güle güle kullanın bol pedallar....

• Beğen
Tepkiler: akgulcemal

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
913
Bisiklet
Focus
Konuya eklenmiş bütün fotoğraflar silinmiş durumda sanırım.Geçen yıldan bu yana kutulu bir şekilde bekleyen 781'e bir takım güncellemeler yaptım.Yeni parçaları ekleme sürecinde bisikleti en ufak parçasına kadar söktüm tüm parçaları özenle temizledim , aynı zamanda kadroya ve maşaya pasta cila uygulayıp çizikleri gidermeye çalıştım.Konuyu açmamın üzerinden uzun yıllar geçmiş fakat ben hala ilk zamanlarda ki heyecanı yaşıyorum hala :) Değişen parçalara gelirsek,Shimano m675 aynakol ve m540 spd pedallar , Jagwire ripcord Kablo seti , Shimano slx m7000 fren seti 180mm xt rotorlar ile birlikte güncellenmiş durumda.Şimdilik biraz karanlık gizemli bir fotoğraf ekliyorum ,detaylı fotoğraflar ile konu güncellenecektir.İyi akşamlar._DSC6370.jpg

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
913
Bisiklet
Focus
@kuladı Kısa bir süreliğine diyelim, eksik parçaları bu akşam tamamlayıp ayağa kaldırabildim bisikleti :) Şuanda memlekette tatilde olduğum için eski fotoları da İstanbul'a dönünce güncelleyebileceğim ancak.

Kısa bir aradan sonra konuyu büyük ihtimalle son kez güncelliyorum , bisikletim bir süre önce gece iş yerimize girilerek çalındı malesef.Uzun yıllar sonra tam istediğim halini almışken , benim için kusursuzluğa ulaşmışken malesef sadece bir kez kullanma şansım oldu.Uzun bir 781 projesi böylelikle sonlanmış oldu.

• Beğen
Tepkiler: sirrunu

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.986
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer