750 TL Bütçe İle Yeni Bir Bisiklet

Tepki
40
İlk olarak herkese merhaba :)

Uzun bir aradan sonra yazında gelmesiyle bisiklete yeniden merhaba diyebileceğim :) Daha öncede yazmıştım ama gene yazıyorum 750 Tl bütçe ile yeni bir bisiklet almak istiyorum.Bu bütçe 850 Tl ye de çıkabilir. Ama yaşadığım yerin küçük olması yüzünden seçimim Salcano ya da Bianchi olmak zorunda bisikleti görerek hissederek almak istiyorum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler :)

Scudo

Burak Açıl

Forum Demirbaşı
Tepki
119
2. el tercih edebilirsin.
Sıfır bisiklete göre daha üst seviye bisiklet alabilirsin.
Birde aksesuarlı bisiklet denk gelirse çok hoş olur :)
Malum aksesuarlar da baya para tutuyor.

Kimseyi İlgilendirmez

Forum Demirbaşı
Tepki
316
İsim
Murat Ç.
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@muratt35

Bu mesajı güçlendireyim dedim. :) Evet, öncelikle ihtiyacınızın ne olduğunu belirtin. Sonra da yardım yağmurunda ıslanmamak adına, bir şemsiye edinin :)

• Beğen
Tepkiler: Ramazan ÇELİMLİ

Kimseyi İlgilendirmez

Forum Demirbaşı
Tepki
316
İsim
Murat Ç.
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@xxramazanknk

Sadece, güzel bir gerçeği espri ile vurgulama çabasıydı. Bu forumun en güzel tarafı; her kim olursa olsun, içimizden biri yardıma ihtiyaç duyduğunda, diğerleri ellerinden geldiğince bir ucundan tutuyor, çorbaya bir tutam tuz atıyor. Ben de bu durumdan aldığım keyifi, bir espriyle yansıtayım dedi. :) Sağlıklı ve keyifli pedallamalar dilerim.

Kimseyi İlgilendirmez

Forum Demirbaşı
Tepki
316
İsim
Murat Ç.
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Eğer ciddi kros şartlarında kullanmayacaksan bisikleti, bir de dağ bisikletine ihtiyaç duyduğundan eminsen, V-Fren'li, bana sorarsan en azından 24 vitesli, kilitlenebilir ön amortisörü olan, servisi yaygın olan bir bisiklet al. Ha, paran çoksa kullanım rahatlığı açısından Hidrolik Disk öneririm. Eğer mümkünse lastikleri patlama korumalı olsun. V-Frenli alırsan fren pabuçlarını iyi kalite pabuçlarla değiştirmeni tavsiye ederim. Marka tavsiye etmek istemem, çünkü diğer markalara haksızlık etmiş ve belki de seni yanlış yönlendirmiş olurum. Çünkü bilgi seviyem, kendi sahip olduğum ve kullandığım bisikletlerin markalarıyla sınırlı. Ama, ne olursa olsun, beğendiğin bisikleti denemeden alma. Şimdiden hayırlı olsun.

Kimseyi İlgilendirmez

Forum Demirbaşı
Tepki
316
İsim
Murat Ç.
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bianchi, 90'lı yıllarda çok iyiydi. Son 7-8 senedir ürettiği bisikletler için "Eski kalitesi yok" diyorlardı forumda. Ama sorduğun modeli inceledim ve hiç de fena görünmüyor bence. Fiyatını, aynı donanımdaki Salcano ile kıyaslamanı öneririm. Gerçi Salcano'da bu sezon fiyatlar uçtu. Bir de, önceki mesajlarımda belirttiğim gibi, mutlaka dene bisikleti. Donanımı senin için yeterli göründü gözüme. Diğer yönlerden de incele ve hoşuna da gittiyse, al gitsin bence :)