720 Adrenaline Skatepark (Türkiye'de Tek)

Tepki
2
@Tolgahan_07

Merhaba tolgahan ben 720 skateparkın sahibi boğaç ben ataköyde ilk agresif skateparkımı yaptığım zaman sen 4 yaşındaydın ve o parkın tavan yüksekliği 6,5 metreydi :) ve ben bu işe bmx sürürek başladım 1986 yılında bilmem anlatabildimmi gelelim 720 parka isteğen herkez gelebilir bmx almıyoruz diye birşey yok facebook grubuna üye olursanız ordan kampanyaları takip edebilirsiz yakında sitemiz de açıklacak isterseniz parkta bmx binmiş arkadaşların fotolarını yollayayım bmx binildiğine siz karar verin......

Scudo

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
@Boğaç Onur

dün oradaydık gayet gusel biyer.ben forumda yazılanları okuyunca baya alçak biyer zannetmıstım ancak o kadar değilmiş.rampaya alısık olan birine antreman yapabileceği güsel yerlerden biri.yakında mehmetcanın fotograflarını eklerım :)

• Beğen
Tepkiler: Engin395

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
@ErkaL

Hayır bunu söyleyen arkadaşların kaçı o kadar air alabiliyor ben onu merak ediyorum asıl. Yani söylemek istemezdim ama yeni bmx e başlayanlar yok tavan alçak yok rampaların açıları kaykaya göre vsvs yorumlarda bulunmuşta şu bir gerçek ki süren adam heryerde her koşulda sürüyor;)

• Beğen
Tepkiler: Hakkı Özen
Tepki
2
doruk diline sağlık biz bmx e bindiğimiz zaman rampa diye bişey yoktu zamanla oldu, pazar tezgahlarından rampa yapardık dediğin gibi süren her yerde sürer...