711 mi? Borla mı?

Tepki
0
Merhaba arkadaşlar.Uzun bir araştırma sonucu Sedona marka bir bisiklet almaya karar verdim.Fakat hangi modeli alacağıma karar verebilmiş değilim.Borlaya yetecek bütcem var.Belki zorlasam 711ide alabilirim fakat fiyat farkına değecekmi sizce? Daha alınacak aksesuarlar filanda var.Siz benim yerimde olsanız hangisini tercih ederdiniz?

Scudo

Xipetotec

Üye
Tepki
16
bir üst model e bütçen yedicek ise alt model ile takılmak niye ^^ 711 V tavsiyemdir ... aralarında abartılı bir donanım farkı varmıdır bilmiyorum ama =X

Semih Karadağ

Aktif Üye
Tepki
109
Abartılı bir donanım farkı yol elbette ama fiyat farkına değecek farklar var. Bütcen uygun ise 711v al pişman etmez.

• Beğen
Tepkiler: Fırat Erdem

Ercüment Özyurt

Daimi Üye
Tepki
387
Borla hakkında yardım isteyen bir arkadaşa yazdığım mesaj :

Ben 2008 model borla kullanıyorum. Memnunum ve tavsiye ederim. Tekerlek göbekleri çok dayanıklı değil. Dikkat edilirse sadece rulmanlı yazılmış. Marka belirtilmemiş. Düz yolda kullanıldığı zaman, tekerlekler darbe almadığı zaman sorun olmaz. Ama bizim yollar malum asfaltta dahi çukurlar sayesinde tekerleklerin darbe almaması pek mümkün değil. Bir süre sonra arka göbeği değiştirmek zorunda kaldım ben. Ve bir parça değişince birkaç parça daha değişiyor. O yüzden bütçeni zorlayıp 711 alabiliyorsan daha iyi ama alamıyorsan bu fiyata borladan da şaşma derim

• Beğen

Semih Karadağ

Aktif Üye
Tepki
109
@Ercüment Özyurt

Aynen öyle, mekanik disk çamurlu ortamların haricinde ağırlıkdan başka birşey kazandırmıyor. V-fren daha iyi bir tercih olacaktır senin için.

• Beğen
Tepki
0
Teşekkür ederim beyler yardımlarınız için.Şimdi tek sorunum Trabzon'da Sedona bisiklet satan yer bulmak :D