Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

'' 700 x 32 hiç kaydırmayan teker....''

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Kudret Kurtcebe tarafından paylaşıldı.

1. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    700 x 32 teker kullanan varmı ve ıslak zeminde yokuş aşağı durum nedir huçısın urban tour teker kullandım 350 km den sonra dik inişte asfaltın ıslak olduğu yere geldim ve ıslak zemini geçtikten sonra ön teker sağa yalpa hafif yaptı topladım evet bu tekeri çıkardım ve yerine 700 x 32 maxxis over driver takdım bunu bilmiyorum yandan ufak dişler var eski teker huçısın urban tekerin yanında dişler yok idi ..ilk alınan her 28 tekerin 700 x 32 lerin ıslak zeminde avantajı var mı yok mu ,bu durumu test edenler varmı .......

bahtiyar közen bunu beğendi.
  2. Faruk ÇUBUKCU

Faruk ÇUBUKCU Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Kudret abi Hutchinson Urban Tour lastikler dediğin gibi biraz sıkıntılı. Maxxis Overdrive kullandım ve çok da memnun kaldım. 1 kere bile ne lastiğim patladı ne de yalpa yaptı. Fakat sana önereceğim bir lastik daha var o da Michelin City Protek. Hamuru gayet güzel, yumuşak. Kısaca Maxxis Xenith'i hiç aratmaz diyebilirim.

Gökhan Ö. bunu beğendi.
  3. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    bu bilgi hazine değerinde çok teşekkür ederim faruk esasında forum cafeye konular açıp burdan kullandığımız tekerler hakkında bilgi vermemiz çok önemli haçısın türkçe okunuşu ile yazdım ,sorunlu ise niye bu firma çekmez bu ürünü anlamış değilim,tekrar teşekkür ederim maxxis over driver hakkında bilgi verdiğin için ,evet yeni aldım ama sakatlığım devam ediyor köprücük kırıldı bir ay önce, bir yıl yatacak halim yok, bir yılda eski haline geliyormuş, yağma yok ,ben bir yıl bisiklete binmemezlik edemem,evet michelini not aldım ve michelin kullanmıştım 26 jant iken bisiklet, şimdi 28 e terfi ettim ,zati maxxis zenith 26 kullanmıştım ,silik, ıslak zeminde kaydırmamıştı ama kilom 65 ondan herhalde 26 jant varken michelinde kullandım memnun kalmıştım iki marka önemli maxxis ve michelin ....bu ortaya çıktı..

bahtiyar közen bunu beğendi.
  4. Faruk ÇUBUKCU

Faruk ÇUBUKCU Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Rica ederim abi. Maxxis Xenith'leri 90kg olan arkadaşım da kullandı yine yol tutuşu muhteşemdi. Aynı şeyleri Michelin için de duyuyorum ve arkadaşımın kullandığı Michelin Pilot lastikleri inceledim. Hamuru çok çok kaliteli abi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.