700 tl bütçe, bayan için şehir tur bisikleti

Eray Topcu

Üye
Tepki
19
Bisiklet
Kron
Sürekli bostancı sahilinde kullanılacak. 2 adet alıncağından 700 tl yazdım indirimle 600e iner. Yani 700tl yi geçmemeli tavsiyeleriniz. Öncelik şehir bisikleti fakat bayanlara uygun güzel mtb tavsiyelerini de değerlendirebilirim. Kadro tipi bayanlar için olanlardan olmıcak. Hoş durmuyomuşmuş :) Boy 1.60. Tavsiyelerinizi bekliyorum

• Beğen
Tepkiler: Çağlar İLİ
Scudo

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
direk ng 650 ye bakın biraz aşıyor ama o bütceye alınabiliecek en iyi bisiklettir

Kerem YILDIZ

Aktif Üye
Tepki
38
Bisiklet
Merida
Merida Crossway 10v hem hafif hem kaliteli. Alman Dizaynı, Tayvan üretimi.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Sakın MTB'ye bulaşmayın. Mis gibi şehir bisikleti var, sahil yolunda keyifle binersiniz.

(link)

Pazarlıkla istediğini fiyatlardan alırsınız sanırım.

Eray Topcu

Üye
Tepki
19
Bisiklet
Kron
Daha kibar üzerinde az yazı olan modeller yok mu? Kızlardan bahsediyoruz kaliteden çok görünüşe önem veriyolar :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Üzerindeki yazılarla kibarlığın pek alakası yok bence. :) Şekil olarak bayan bisikleti, kuğu gibi, gayet şık duruyor. Yazısız bir model bilmiyorum ayrıca, bulabilir misiniz emin değilim. Hepsinde marka ve model ibaresi olur toplama bisiklet değilse. Tabi yine de araştırabilirsiniz, belki bir şey denk gelir.

Eray Topcu

Üye
Tepki
19
Bisiklet
Kron
@ahmetcan44

Valla her dediğinizde katılıyorum da bayana bisiklet beğendirmek ayrı dert çeken bilir :) Mağaza gezdirir gösteririm severse bir şey alırız artık olmadı napalım. Teşekkürler yardımınız için

Ender şeker

Forum Demirbaşı
Tepki
111
Bisiklet
Sedona
Esim salcano mostar kullaniyor.sepetli ve pembe renkli 545lira fiyati var.sahil icin ideal bence.hele bostanci da bisiklet evim diye bir bisikletcide beyazini gordum cok guzel duruyor

Çağlar İLİ

Aktif Üye
Tepki
43
Bisiklet
Giant
(link) bu bisiklete bakabilirsiniz. Başka renkleri var mı bilmiyorum. Bisiklet alüminyum kadro olduğundan sürüş kolay olacaktır. Ayrıca fiyatıda istediğiniz ölçüde.

Bu arada bende eşime, sizin kriterlerde bisiklet bakıyorum bu konu benim işime de yarayacak.:in:

Sercan Can

Daimi Üye
Tepki
40
Bisiklet
Carraro
@Bahadır Ulusoy

Gayet içeriği boş bir mesaj.

Konuyu açan kişi şehir bisikleti istiyor ki, bir bayanında kullanacağını söylemiş.

NG650'nin üstündeki lastiklerin kalınlığı bile almamak için yeter, şehir içi kullanım için.

• Beğen
Tepkiler: T.T

Eray Topcu

Üye
Tepki
19
Bisiklet
Kron
Salcanonun modeli hoşmuş, bayanlar için de uygun. Elden bulabilirsem gösteririm götürüp.
Carraro Grande de aynı şekilde. Bayanlar için ideal bisikletler. Birde tip beğendirebilsek :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Bahadır Ulusoy

Yani şehir bisikleti isteyene dağ bisikleti önerisi harikasınız.

Eray bey carraro juliana lady,grande lady, bunlara bir bakın.

derya çetin

Aktif Üye
Tepki
25
carraro grande lady.. ben de düşünüyorum.
siz ne karara vardınız acaba.

Alper Yılmaz

Aktif Üye
Tepki
126
Bisiklet
Fuji
Biraz geç olacak ama, Fuji'leri atlamamak lazım, peşin ödeyerek pazarlıkla istediğinize yakın fiyata gelebilirler.Biraz daha donanımlı olsun isterseniz çok az bütçe artışıyla ABSOLUTE 2.1 ST'yi öneririm.

Eray Topcu

Üye
Tepki
19
Bisiklet
Kron
(link) Linkteki juliana lady modelini beğendi. 5 vites fakat sık kullanılmıcağından sorun olmaz. bulabilirsem elden, olmadı internetten alıcam.
Alper bey bisiklet çok güzel de 3 haftada bir 2 km yapılcak bisiklet için daha fazla bütçe ayırmaya gerek yok bence :) onun yerine güzel bir kask alıcam kısa mesafe de olsa güvenlik önemli
Derya hanım benim de gönlüm grande den yanaydı donanımı yüzünden fakat beğendiremedik :) juliana alıcaz fakat grande bence daha kaliteli ve güzel

ilker_ege

Üye
Tepki
18
@Eray Topcu

Çelik kadro, 5 vites ileride yetersiz olabilir. Bisiklete başlarken her şeyi çok abartıp bütçeyi büyütmemek gerek katılıyorum ama bu bisiklet işi biraz sardı mı da insan daha uzun mesafeler - gezintilere meyilleniveriyor. Carraro 222 L modelini öneriririm, pazarlıkla 650 civarına alabilirsiniz.

Ya da görüntü olarak daha hoş Sedona 701 Lady gibi bir dağ bisikleti alıp lastikleri inceltebilirsiniz.

Ne olursa olsun kadro boyuna çok dikkat edin, eşiniz 1.60 ise 28 jantın en büyük kadrolarında rahat edemeyebilir. Mümkünse yerinde deneyin.

Eray Topcu

Üye
Tepki
19
Bisiklet
Kron
Lady kadroda ikna ettim. Ilker bey iyiki çelik kadro olduğunu söylediniz farketmemişim onu.. carraro 222 güzel şimdi mtb alsam 26" kalıcak ne kadar az yorsa o kadar iyi sonuç olarak. O boy için 16 kadro anca olur zaten ona dikkat edicem. Mağazaları gezip sorarım vardır umarım

ilker_ege

Üye
Tepki
18
Carraro 222 L için 46 cm kadro boyu var sadece. Ben 1.63 boyumla erkek modelini (221 - 224) denemiştim, sürüş gayet rahattı ama orta demir beni rahatsız etmişti. Bayan modelinde böyle bir sorun yok.

222L'yi ben eşime beğendirememiştim, boyuna göre de olmamıştı. O yüzden vazgeçtik. Eşiniz beğenirse, kilitli maşa vs. özellikleriyle ideal bir seçim olabilir.