Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi 700-800-1000 TL Arası yol bisikleti Arıyorum.

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Aldora Road Team tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Aldora Road Team

Aldora Road Team Kıdemli Üye

Adı:
    Üzeyir Sağlık
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Ağabeyler ben izmitten kardeşiniz Uzeyir Güzel Aliminyum kadrolu bir yol bisikleti arıyorum. fiyat aralığım 700 ile 1000TL arası 2.el olabilir hatta mümkünse 0 bile olabilir :D 0 olacaksa taksit olursa 1300 liraya bile alabilirm ama kredi kartı kullanmadığımız için senet olayı oluyormu? Vesselam.

2. Uğur S.

Uğur S. Onursal Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Triban 3 alın. Yol gidonu, bisikletin üzerine yatarak falan kullanmak sıkıntı olacaksa Fit 3 alın.

3. Aldora Road Team

Adı:
    Üzeyir Sağlık
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    düşünmedim değil hocam 800 tl param var babam ile aram bozuldu ne zaman bisiklet konusu açsam lafı ağzıma tıkayıp uyumaya gittiğini söylüyor. o yüzden ondan yardım alamıyorum kendi başıma bir şeyler yapıyorum internette 850 tl ye gördüm triban 3 1 aydan kısa sürede kullanılmış irtibata geçtim babam ile konuşmam lazım ama çağırdım şimdi gene laf tıkayıp gitti o böyle yapınca olmuyor işte 2 tekerli şeytan aletiymiş vay anasını çıldırıcam yahuş

4. Uğur S.

Uğur S. Onursal Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    "Şeytan aleti" ne güldüm gece gece yahu :) Allah babanıza uzun ömür versin.

5. Mert E.

Mert E. We create Chemistry

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Dört tekerlekli olunca ne icadi oluyormuş? :)

Babaniza soyleyin bisikleti seytan degil Karl Drais isimli Baden'li bir Alman icat etti.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

6. Aldora Road Team

Adı:
    Üzeyir Sağlık
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Yok şimdilik durumu olmadığından geçiştiriyor beni demir yığını bisikletimde arka amortisörden oynuyordu malum 183 boy küçücük bisiklet dayanırmı dağıldı tabi o değilde 15 yaşındayım yani 18 v.s olsam kredi kartı alıcam kendime basıcam parayı alıcam bisikleti ama olmuyor maalesef almıyor işte babam.

7. Mert E.

Mert E. We create Chemistry

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Biraz yavas olun derim. Her 18 yasina kredi karti vermezler ki anlasilan iyi de yaparlar. Kredi Karti hayati o kadar da tozpembe yapan birsey degil. Kredi kartiyla bastginiz para da zaten sizin degil. Bu tip hayallerle kendinizi de babanizi da yipratmayin.

Harcliklarinizi biriktirin, durumu el verdigince kendisi size yardimci olmaya calisacaktir. (Eger tek sebep maddiyse)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

8. Aldora Road Team

Adı:
    Üzeyir Sağlık
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Haklısın herhalde mert ağabey konuyu kilitleyin admin abiler bisiklet falan almıyorum ve istemeyecem eyer sizin dediğiniz gibiyse babam zaten bana teklif edicektir gel şunu alsak nasıl olur gibisnden herhalde haklısınz mert abi.

9. Birhan K.

Birhan K. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    800 liran varsa kalan parayı biriktirmen çok vakit almaz. Harçlıklarından arttırarak biriktir. Ya da bayramı bekle. Bayram harçlıklarıyla tamamlarsın. Ben bu yaşımda hala babamdan zorla bayram harçlığı alıyorum. Her ne kadar iş güç sahibi olsak da bayram harçlığının tadı apayrı :D

Bu arada anladığım kadarıyla bisikleti okula falan da götürüyor ve arkadaşlarınla da paylaşıyorsun. Eğer öyleyse Triban 3 almanı önermem. Hatta yol bisikleti almanı da önermem. Mümkünse orta halli bir şehir bisikleti al, daha çok işini görür. Bütçen de yeterli olur hem. Bir düşün bence bunu Üzeyir.

10. Aldora Road Team

Adı:
    Üzeyir Sağlık
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    ağabey triban 3 alsam bırak arkadaşları ailemden birine bile vermem çünkü and içtim :D yahu bisikletim dağıldı millete vere vere herkes hor kullanmayı seviyor yok ağabey bundan sonra triban 3 alırsam odamda saklayacam her gün vuracam kiliti inşallah alabilirim.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.