70 TL 'ye Kadar Bisiklet

Alper Onur ARSLAN

Daimi Üye
Tepki
79
Selamlar;

Bir arkadaşım bu fiyat civarında bir bisiklet almak istediğini ve araştırmamı rica etti. Sizlerden önerilerinizi bekliyorum.

Scudo

Bilal Demir

Forum Demirbaşı
Tepki
214
Bisiklet
Scott
Sahibinden.com ilanlarına bakıp ikinci el bir bisiklet bulabilirsiniz. Bazen az kullanılmış birşey düşüyor, fiyat cazipse zaten hemen satılıyor, takip etmek lazım. Ama eksi birşey alırsanız daha ilk günden masraf yapmaya başlıyorsunuz. 70'e aldığınız size 150'ye gelebiliyor.

• Beğen
Tepkiler: Alper Onur ARSLAN

M.A.Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
508
Bisiklet
Diğer
90 - 100 TL isteyen ilan sahipleriyle görüşülerek fiyatlar aşağı çekilebilir. Eski İtalyanlar oldukça sağlam oluyor. 1 sene önce 50TL'ye Castello mtb almıştım en az 10 yıllıktı . Yağmurda çamurda aylarca kullandım, 40 - 50 km lik turlara çıktım. Kullandığım süre boyunca en ufak sorun çıkarmadı. Üzerine bazı eklemeler yaptım far, çamurluk gibi. 60TL'ye sattım ve gayet iyi durumdaydı. Tabii ki son model 500 - 600 liradan başlayan janjanlı bisikletlerin yerini tutmaz ama bu tarz bir bisiklet en azından şimdilik arkadaşımızın işini görecektir.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

• Beğen

Cagkan Dur

Forum Demirbaşı
Tepki
84
Bisiklet
Trek
carrefour yada denge marketlere bak
bu sene haziran gibi 99liraya carrefour'dan aldim.

ama pek ic acici degil simdiden vites ve frende sorun var ve allaha emanet gidiyorum. hiz yaptgimda on fren calisitigi icin sadece nasil durucam diye dusunuyorum.
25 kiloluk demir yigini alirsin alirsan.

• Beğen
Tepki
41
bisiklet tamircilerinde bulabilirsin,ben bu yaz bize gelen bir misafir için biz bisikletle gezerken o yaya kalmasın diye 50 tl ye almıştım.hiç fena değildi.hem biz biskletten vazgeçmemiş olduk.hem bir bisikletsever daha kazanmış olduk.tabi bizim hiç pedal çevirmeden gittiğimiz yerlerde o habire pedallıyordu.e o kadar olacak artık

• Beğen
Tepkiler: Evren hayra