Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

[7 Mayısta Samsun'da !!] Edirne'den Ardahan'a Doğa için Pedallayan Bisiklet Dostları

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında GiciK eRay ADALI tarafından paylaşıldı.

1. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    "Dünyamız Çöl, Geleceğimiz Yok Olmasın" EBİS Edirne - Ardahan Bisiklet Turu(1828 KM)
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?p=831149#post831149

adresinde de belirtilen pedaldostlarımızla az önce iletişime geçtim. Yayınlanan planlarda ufak degisikler olmus; valiliklerin ve bölge emniyetinin onları ağırlama konusundaki hassasiyetleri sebebiyle..

Ve dostlarımız bu gece Bafra'da dinleniyorlar.. yarın ise Samsun'a pedallayacaklar ve yarın 7 Mayıs 2010'da aksamüstüne dogru Samsun'a giriş yapmış olacaklar...

Dostlarımız yol boyunca yerleşim içinde polis, yerleşim dışında jandarma eşliğinde yol alıyorlar ve siz bisikletdostlarıyla da tanışmak; beraber pedallamak istiyorlar ... İn

gerekli iletişim (telefon numaraları vb.) bilgileri en başta verdigim baglantıda bulabilirsiniz..

Ben bir süredir sehirdısında olduguma güncellemeleri yapamamıstım, arkadaslar internet baglantısı konusunda sıkıntı yaşamışlar su an icin 10 etap bilgi ve fotoları bize ulastırılabilindi o yüzden secmece fotograflar koyuyorum. yakın zamanda güncelleyecegim.

eRay ADALI

NOT: Biraz daha kavrulmuş olabilirler =)

2. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    Dostlarımızın Yeni Planı

07 Mayıs Cuma Samsun
    08 Mayıs Ctesi Terme
    09 Mayıs Pazar Ordu
    10 Mayıs Ptesi Görele
    11 Mayıs Salı Trabzon
    12 Mayıs Çarş Trabzon
    13 Mayıs Perş Trabzon
    14 Mayıs Cuma Ardeşen
    15 Mayıs Ctesi ?
    16 Mayıs Pazar ARtvin
    17 mayıs Ptesi Şavşat
    18 Mayıs Salı Ardahan
    19 Mayıs Çarş. ardahan

şeklinde olacak.. telefonda üstünkörü alabildim. yakın zamanda kendileri inernet üzerinden tam halini yollayacaklar o zaman güncelleyecegim..

Not: 08 Mayıs Ctesi Terme.. Terme pedalcıları bu notum size =)

-------------------

Gün ve gün gelişmeleri Ebis Facebook grubundan takip edebilir; fotograflarına Ebis Picasa albümünden ulaşabilirsniz..

Düzenleme; Not: Facebook baglantısı veremiyorum; bahsi geçen grup Edirne Bisiklet Kulübü Derneği (EBİS) Grubudur.