7 eylül cumartesi adalar

Sefa

Forum Bağımlısı
Tepki
677
Bisiklet
Focus
@Adem Demir
Geçmiş olsun. Vites dışında bir sıkıntı yoktur umarım bisiklette ve sende.

Saat 17:00 gibi Suadiye sahilindeki bisiklet yolunda yanımdan mavi kasklı ve formalı biri geçti, sen miydin o? Avatarından sana benzettim ama emin olmadığım için seslenmedim de. :D

Scudo

Murat Ekmekçi

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Sedona
@Adem Demir

Sen kime çarpacağını iyi bilirsin :saril: Geçmiş olsun. Vites sıkıntı değil yarın ben hallederim(ya da daha pis bozarım sıkıntı yok!!)
Millet seni avatar'a benzetiyor okadar mavi giyince :)

@mahir d.
Aslında yarın, bisiklet tarihinde bir ilki gerçekleştirip 4 adayı da gezebiliriz :eek:

@Soner sevinç
8 forma'da 2 eldivende olmak üzere 10 tane giant(dev) yazıyor üzerimde ama boy 1.68 :)

Yaw Soner madem 09:30da bineceğük bu vapura, neden 06:15de buluşuyoruz. Ozaman plan şu olsun. Maltepe-Pendik-Kartal-Aydos-Kartal-Üsküdar-Zeynep Kamil-Caddebostan-Bostancı. Hedef 25 ortalama(yokuşlar dahil). Nedersin? :evil:
Akşam caddebostandaki doğa harikasını görmeye de gideriz dimi :asik:

Soner sevinç

Daimi Üye
Tepki
25
Bisiklet
Kron
Denize girmek istiyorum okadarda kasmıyolımsonra hal kalmaz aydos yaparız sadece

orhan0911

Forum Demirbaşı
Tepki
144
Bisiklet
Mosso
adem bisikletlemi dönüceksin sarıgaziye eyer öyleyse araçla gelmicem bisikletle gelicem haber bekliyorum ona göre muratla konuşcam aydos buluşması için

Soner sevinç

Daimi Üye
Tepki
25
Bisiklet
Kron
Murat tel mesaj at sabah kaçta buluşacağımızı

Murat Ekmekçi

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Sedona
Gençler Bostancı 09:30da vapur kalkıyor ona göre gelin, 09:00 gibi orada olmaya çalışın. Aydos'a sabah çıkıp oraya geleceğiz 2 kişi. Antreman için ve molasız olacak bu tur, ve tekrar vurguluyorum Sonerciğim "molasız":) Ben 07:20de Ataların sahile dik izdüşümünde olurum. Orada "şimşek" hızında Aydos asfaltını tırmanıp Köprüde U yapıp direk aşağı.
Görüşürüz gençler

Adem Demir

Aktif Üye
Tepki
14
Bisiklet
Focus
@Sefa.

Evet bendim :) bende sıkıntı yok Allahtan kızdada sorun yok. Ama viteste sıkıntı olması canımı sıktı :(

Adem Demir

Aktif Üye
Tepki
14
Bisiklet
Focus
Bu arada Murat abi Kartal'dan Beykoz sahil ne bitmez yolmuş öyle :) geze geze gideyim kavacığa derken abarttım sanırım 60km yaptım yine bugün :)

Sefa

Forum Bağımlısı
Tepki
677
Bisiklet
Focus
Bu turdan aklımda kalanlar;
- Soner'in terli terli yapmak istedikleri.
- Eros...
- Ciğerlerime sinen at ve at pisliği kokusu.
- Koskoca adada girecek plaj bulamamamız. :D

Bu turdan öğrendiğim en büyük ders ise; hanımı evde bırakıp bisiklet turuna çıkmamak gerektiği, çıkılacaksa da kredi kartının muhakkak yanımızda bulundurulacak olması. :p

Ayrıca; #kahrolsunbağzıyokuşlar

• Beğen
Tepkiler: Murat Ekmekçi

Murat Ekmekçi

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Sedona
@Sefa.
EROS bu neki!
Yokuşlara laf yok, sol dizimi kilisenin rampasında bıraktım genede rampa ille de rampa. "We are Rampalava"
Şimdi soğuk kompresime geri döneyim

Sefa

Forum Bağımlısı
Tepki
677
Bisiklet
Focus
You are Rampalava ama Kilisenin yokuşunda gördük, bir noktadan sonra hepiniz bana eşlik ettiniz. :p

Zorlasam, yetimhaneye çıkan asfalt yokuşu tırmanabilirdim ama kilisenin arnavut kaldırımlı rampası için yeterli kondüsyonda değilim henüz. :/

Murat Ekmekçi

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Sedona
@Sefa.

Bunlar birtakım yalan haberler efendim, kim uyduruyor bunları :)
Bizimle 2-3 hafta takıl sende RampaLava olursun ;)
Sabahki tempolu aydos tırmanışı üzerine o rampaları zorlamam pek iyi olmadı, ama zevk aldım mı, deli gibi!
Ne demiş ünlü ÇAB bisikletçisi Murat "THOR" Ekmekçi : "Bazen bisiklet seni taşır, bazen sen bisikleti"
ÇAB selamı üzerinize olsun!

Rehavet

Daimi Üye
Tepki
102
pazar günü adalardaydık. hayvan kokusundan rahat bir nefes alamadım. bir ara başıboş koşan atlarla tel örgüler arasında sıkışma tehlikesi geçirdik.
şu atları iptaledip elektrikle çalışan ufak uzun tramvaylar kullanılsa hepimiz için daha güzel olucak. bu konuyu adalar belediyesine yazdım. umarım benim gibi düşünen herkes yazar

• Beğen
Tepkiler: Adem Demir

Adem Demir

Aktif Üye
Tepki
14
Bisiklet
Focus
@Rehavet

Evet tam olarak nasıl bir çözüm getirilir, bilmiyorum ama ipin ucu kaçmış durumda. Her yer çok pis kokuyor yürürken vs sürekli tedirgin oluyorsunuz.

Rehavet

Daimi Üye
Tepki
102
adalar belediyesine yazdığım şikayet dilekçesine cevap geldi.
bu konu ile ilgili çalışma üzerindelermiş.
umulurku aşama aşama atlardan kurtuluruz.

murat atay

Forum Demirbaşı
Tepki
379
Bisiklet
Specialized
Saçma olan şey zaten şu.
Atlar sırf adada birilerinin ekmeği olsun,adanında nostaljik dokusu korunsun diye kullanılıyor.Yahu akıl var mantık var atlar asfaltta koşması veya yürümesi için tasarlanmamış ki.Hayvancıklar, ayaklarında tırnaklarına cakılı, gelısı guzel nal denen bır demır parcasıyla bu zemınde ınsanların gönlünü hoş etmek için turlatılıyor.Yazık günahtır bu hayvanlara bunlarında canı var ..

niyazi akarken

Daimi Üye
Tepki
181
Bisiklet
b'Twin
@M.atay

atlar köyde de kullanılsa nal olmak zorunda nalsız at frensiz bisiklete benzer...sağlıkları için nallı olmaları şart.