-7 derecede Eskişehir - Musaözü göletinin üstüne yolculuk- 13.01.08

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Güzel bir gezi olmuş böyle kar-buz üzerindeki gezileri görünce içim gidiyor hemen çıkmak istiyorum ama inanın eldiven-bere-balaklava hiç fayda etmiyor 4 kat çorap giyip bisiklete bindim geldiğimde iki parmağım donmuştu burda soğukluk! -25 geceleri -35e düşüyor havalar ısınınca (-10'a da razıyım) çıkıp turlayacağım.
Paylaşım için teşekkürler

Scudo

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
sizin güzel geçmeyen geziniz yok mu oktay abicim ya.hepsi birbirinden güzel oluyor.çok güzel olmuş serhat abi su kaynatırsa biz yandık demektir :D ilkbaharda bekliyorum bu tarafa doğru inşallah.görüşmek üzere

oktay tiryakioğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
706
@k.tecimen

vay kemal abim , mesajını okumak inan çok mutlu etti beni. tekrar birlikte pedallamak için sabırsızlanıyorum. dileklerin için çok teşekkür ederim abi. sağlıcakla kal abicim...

@cyclist_43

:) teşekkür ederim kardeşim. bisikletin olduğu heryerde ortam eğlenceli oluyor işte :) serhat abin oturtuğu yerdende aynı dumanları çıkarıyor. :) adamın kanı kaynıyor yapacak bişey yok :D kütahyaya mutlaka geleceğiz. belki ilkbahardanda önce :D bol pedallı günler.

bebeto_6149

Forum Demirbaşı
Tepki
110
kardeş maşa aramanın yeri burası değil biliyosun galiba kendin konu açarsan daha çok kişi ilgilenir açmasını bilmiyorsan yardımcı olayım mtb bisiklet yedek parça bölümüne gir orda sol üst köşede yeni konu yazısı olması lazım ordan açabilirsin

• Beğen
Tepkiler: oktay tiryakioğlu

okokok

Üye
Tepki
22
buz tutmuş gölette bisiklete binmek tehlikeli dğeilmi abi ? ya buz kırılırda göle düşerseniz ?

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@okokok

Haklısın çok tehlikeli. Kimseye de tavsiye etmiyoruz. :Skull-175 Ancak Eskişehirde yaklaşık 1 haftadır soğuklar sürmekte idi. Geziyi yaptığımız günün gecesinde -12lere kadar inmişti. Gezi esnasında da -7 civarında idi. Göletin kıyısında iyice hoplayıp zıplayın çıtırdı var mı yok mu baktık. açılırken de yoklaya yoklaya gittik. Güvenli olarak belirlediğimiz bölgede yaptık aksiyonumuzu :D

Ahmet ERTAN

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
Scott
selam arkadaşlar :
gerçekten çok hoş vede zorlu bir gezi olmuş.karda sürmek ve buzda drift yapma çabaları zevkli olmalı kanatimce .ayağınıza saglık
paylaşım için teşşekkürler...

dark_king_26

Aktif Üye
Tepki
38
Efrahim abiyle Serhat abiyi gezi dönüşünde görmüştüm delimisiniz diye sormuşştummm... fotoları görünce benimde canım çekti ..hazır dersanede tatil olmuşken böyle bi tur dahamı yapsak ne:D(oktay abi nice sağlıklı ve bol pedallı yıllara(biras geç oldu ama:D))Fotolar ve anlatım için teşekkürler

• Beğen

backbone

Üye
Tepki
21
yaww bunları gördükçe canım çekiyor...Evlendikden sonra koptuk..bide bilgisayarımı annemlerde bıraktım herşeyden haberdar olamıyorum.....mayıs ayında
yola devam...herkeze selam pedallamaya devam....

• Beğen