Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

7-8 Temmuz 2 gün tek gece İzmir-Çeşme Tur Organizasyonu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında melih atik tarafından paylaşıldı.

1. melih atik

melih atik Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar Merhaba,

Öncelikle söylemeliyim ki bu tur amatör veya profesyonel bisikletçilerin katılacağı bir turdur.

Tarih : 7 Temmuz Çarşamba
    Hareket Zamanı : Sabah 8:30
    Hareket Yeri : Göztepe İskele
    Yol : Çeşme yolu (tali)
    Konaklama : Ben merkezde bir pansiyon ayarladım günlük 20 lira, isteyenler çadır getirebilir çadırla konaklayabilir isteyenler ise plajda sabahlayabilir.. veya internetten ucuz pansiyonlar bulup rezervasyon yaptırabilir, veya istediği bir şekilde kalıcağı noktayı belirleyebilir..
    Yiyecek : Bu konuda isteyenler bireysel hareket edebilir, yada topluca bir yemek buluşmasında karar verilebilir..
    Aktiviteler : Çeşmeye vardıktan sonra herkes bağımsız hareket edebilir serbest takılabilir, isteyenler kum güneş deniz vs. isteyenler alaçatıda windsurf yapabilir veya izleyebilir.. isteyenler aralarında topluca bişeyler yapabilir.
    Dönüş : 8 temmuz perşembe günü akşam 5 te çeşme açıkhava tiyatrosu önünden dönüşümüz gerçekleşecektir..( farklı görüşlere açık )

Not : Tur tamamen amatörce ayarlanmış bir oranizasyondur bilginize. yukarıdaki yazan maddelerde arkadaşların isteklerine veya zorunluluklarına göre ufak değişiklerler yapılabilir. buluşmadan sonra bu konuları tartışabiliriz..

birde ben amatör bisikletçi olarak bu turu tek başıma tamamlamayı düşünüyodum fakat gelmek isteyenler olunca bunu bir grup turu olarak ayarlamak istedim..bilginize

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=66178

7 Temmuz sabahı 8:30 da herkesi göztepe iskeleye bekliyorum lütfen çantanızı eksik ayarlamayın.

sevgiler..

2. Agamemnon

Agamemnon Kıdemli Üye

Seviye:
    Gidiş ve gelişi ikiye bölmen çok isabetli olmuş. Yolun açık olsun....

3. burak altınsoy

burak altınsoy Kıdemli Üye

Seviye:
    kolay gelsin...umarım zevkli bir tur olu sizin için...yoluynuz açık rüzgar arkanızda olsun...

4. melih atik

melih atik Yeni Üye

Seviye:
    teşekkürlerr