7 8 metrelik ucus

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
yaklasik 8 10 yillik bisiklet hayatimda yasadigim tek ciddi kazam oldu.anlatmamin sebebide sizinde ders almaniz ve benin yaptigimi yapmamaniz. 19 yasindayim ve 12 13 yaslarindw ufak cocuklarla hirsiz polis ( :D ) oynuyoruz. Biz hirsizdik kendimi oyle kaptirmisimki sanki gercekten hirsizmisim gihi kaciyorum. Saatte gece yarisi 11 30 civari . Isigim yoktu ve 30 la gidiyordum yokustan halada pedal ceviriyorum.yazlik evlerin birisinin onunde bir kararti gordum son anda. Genis sungerdir heralde dedim zaten ne oldugunu anladam bile mumkunu yok duramazdim zifiri karanlikti. Oradan uctum iste, bir anda herkes sustu sanki bi sessizlik oldu.yokus asagi indigimiz icin tabi birazda suruklendim. Bayilmadim ama biraz bekleyip oyle kalkabildim, inanin oyle sasirdimki kalktigimda arkadaslarima tekrar tekrar sordum ben dustukten.sonra kalkip ilerledimmi diye ama hepsi yok dedi zaten bende biliyordum ama inanamadim.7 8 metre vardi yaklasik. sOl yanimin ustune dustum belimde ve omzumda hafif buyukce yara oldu sirtimdada cizik oldu baya. Ama alllaha sukur hemen.gecti 2 3 gun yururken hafif topalliyordum simdi 9 gun oldu yaralar kapanmadi ama eskisinden iyiyim :) tabi birde kafayi vurmusum hafif sisti bundan sonra kasksiz yola cikmam sizde cikmayin. en onemli sey sagliktir. Saglikli olduktan sonra afedersiniz esek gibi calisirim hayallerimi gerceklestiririm istedigim bisikletide alirim ama altinizda aston martin one-77 bile olsa bir tarafinizda problem oldukgan sonra onemi olmuyor.hepinize dikkatli keyifli surusler saglicakla :)

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bu arada o sunger!! Dedigim seyin ne oldugunu yazmayi unutmusum, kum birikintisiydi

Can Yoltar

Aktif Üye
Tepki
57
Bisiklet
Kron
aston reyizden önce bi salcano insomia alalımda :)

hakan çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
266
İsim
Hakan ÇELİK
Geçmiş olsun. Allah korumuş :) Kasksız hayatımız büyük tehlikede..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
tesekkurler, verilmis sadakam varmis demek :) aynen oyle bisikletten sonra paraya kiyacagim sey kask olucak :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
tesekkurler coktan atlattim allaha sukur hic birseyim yok simdi :) artik eski bir ani olarak ilk ciddi kazam diye kalicak oyle :)