Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

7-8-9-10-11 nisan ayı tur

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında anil 07 tarafından paylaşıldı.

1. anil 07

anil 07 Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Herkese merhabalar arkadaşlar nisan ayında uzun bir tur düşünüyorum bu ilk uzun turum olacak yaklaşık 500-600 km bana bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar olursa çok sevinirim bisikletimin donanımsal olarak eksikleri var bagaj taşıyıcı boynuz (barend) çanta vb gibi şeyler bunları en kısa zamanda toparlayacağım inşallah bana nereden hangi marka tavsiyelerinizi bekliyorum donanım olarak

2. anil 07

anil 07 Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    yokmu kimse yardimci olacak

3. ihtiyar

ihtiyar Onursal Üye

Adı:
    Bülent B.
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Bu forumda bu konuda o kadar cok yazi ve detay var ki! Önce bu konulari biraz okusaniz, resimleri inceleseniz, neye ihtiyaciniz oldugu konusunda bir fikre vardiktan sonra, sorulari sorsaniz daha cok yardim alabilirsiniz. Ne bisikleti ile nereden nereye gitmeyi düsünüyorsunuz, neyiniz var neyiniz yok? Bisiklet tamirinden ne kadar anliyorsunuz, ne kadar bisiklet tecrübeniz var. Nerede gecelemek istiyorsunuz? Mali durumunuz? .... Bu tip bir sürü sorunun cevabini önce kesin ortaya koyarsaniz pek cok kisi mutlaka yardimci fikirler verecektir.

Samet Koç, Edip Dinçer ve Eser Sevinç bunu beğendi.
  4. Emre Yönlüer

Emre Yönlüer Onursal Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Bence en az 2 kişi daha bulup yola çıkın,motorcular bile çok kişi ile çıkar yola.Tek başına tehlikeli olur !

5. Ozan Yılmaz

Ozan Yılmaz Forum Demirbaşı

Seviye:
    Mayıs ayını düşünür müsünüz?

6. FİDAN KAYAOĞLU

FİDAN KAYAOĞLU Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Tek başına evet kesinlikle çıkma ayrıca rota var mı aklında nereleri düşünüyorsun ve rota bilgisi veya gidebilecek yer bilgisi almak istersen www.pedalla.com sayfasına bakabilirsin. Serkan taşdelen türkiyenin hemen hemen her yerine tur yapmış bir kişidir ve sayfasında her türlü tur için bilgi vardır.

7. anil 07

anil 07 Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Hayır pek düşünmüyorum mayıs ayını çünkü çalıştığım için nisan ayında izne çıkabiliyorum sadece