650 TL'ye Kadar İkinci El Temiz MTB Aranıyor

Tepki
0
Merhaba arkadaşlar.

Emektar Trek'imin çalınması üzerine tekrar bisiklet alacağım.

Trek, Scott, Giant, Specialized, Cannondale, Corratec, Sedona Vs. gibi kaliteli markaların temiz kullanılmış, 18" kadro boylu, ön arka disk frenli (hidrolik olursa tadından yenmez) kilitlenebilir amortisörlü modellerinden birini arıyorum.

Marmaris'te yaşıyorum 2 haftada bir izmir'e gelme şansım var. bu koşullarda elden alabilirim. aksi taktirde kargo dahil gönderilmeli zira tüm bütçem 650 tl.

işlerimin yoğunluğundan dolayı hemen ulaşmak isteyen arkadaşlar olursa

GSM : 0536 788 98 80

Saygılar...
Özgür Ozan E.
Kanal 48 Grafik Servisi

Scudo

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Özel mesaj gönderdim ama unutmuşum kadro boyu XL.. kaça tekabül gelir bilmiyorum ama..

Tepki
0
XL sanırım biraz büyük kaçacak benim için. M yada L olmalı(ymış) internetten baktığım boy grafikleri öyle gösteriyor :)

boy 180 bu arada

Ali Osman ALPARSLAN

Forum Demirbaşı
Tepki
80
imzamdaki bisikleti düşünürsen görüşelim. fiyatta kolaylık sağlarım bisiklet temiz ilk günki gibidir. özel mesaj gönderirsin dilersen.

Tepki
0
@Ali Osman Alparslan

Fotoğraf eklemeniz mümkün müdür acaba ?

@Yoldas7

İlanlarınızı inceledim, ilginiz için teşekkür ederim. aradığıma daha yakın bir model bulamazsam size tekrar ulaşacağım...

İlan Günceldir.

Ali Osman ALPARSLAN

Forum Demirbaşı
Tepki
80
(link) adresinden bakabilirsinz fiyatta anlaşırız. ilan bi kaç önce açmıştım disk fren takılacaktır siparişi verildi.

Metehan Mendi

Daimi Üye
Tepki
296
Linkte resimlerini görebileceğiniz bisikletim satılıktır .. 2009 Salcano ng 101 kadro ve full acera set , hutchinson city slick lastikleri vardır ,kadro boyu 18" , yaklaşık 400 km kullanıldı ve çok iyi durumdadır .. Üzerinde bulunan Sigma quadro ön lamba , sigm cube arka lamba seti , sigma 1106 km saati , suluk kafesi ve kilit dahil olmak üzere belirttiğiniz fiyata verebilirim ... irtibat 0543 795 23 55

(link)

Tepki
0
ilanlarınızı inceledim arkadaşlar. birkaç model arasında kaldım.

ilan günceldir.

Ali Osman ALPARSLAN

Forum Demirbaşı
Tepki
80
fiyatta biraz kolaylık sağlamaya çalışırım. bisikletim temizdir çizik yok denecek kadar kullanımdan kaynaklı sadece. pişman olmazsınız.

hasan doru

Üye
Tepki
34
eğer whistle düşünürseniz sahibinden.comdan ilanıma bakın 550 tl + kargo
20814520 ilan no

Tepki
0
Marmaris'de yaşıyorum. iki haftada bir İzmir'e gidiyorum. Muğla, İzmir ve Manisa'da elden alma imkanım var. Diğer illerden satışlarda kargo ile alacağım.

@hasan doru

16" biraz küçük benim için teşekkür ederim ilginize.

Tepki
18
2008 model corratec x vert motion bisikletimi satıp giant xtc advanced 3 alacağım.bisikleti eğer üzerinde tubeless tekeri ile almak isterseniz fiyat 750 lira normal şamrelli lastiklerle isterseniz 650 lira olur.kargoyu konuşuruz.istanbul bodrum veya ankaraya rahatça ulaştırabilirim.0536 925 44 89'den bana ulaşabilirsiniz.görüşelim uzlaşacağımıza eminim.

Tepki
0
@can gumus

zipkinci.com adresindeki ilan da senin galiba. inceledim bisikleti. cok da guzel, gel gelelim disk fren çok önemli benim icin. yine de teklifinizi degerlendireceğim..

Güncel.

Tepki
18
memnun kalacağınıza eminim.çok temiz kullandım çünkü,bu arada acele edin her an gidebilir.