Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

600 tl ye 11.5 kg b'twin ince lastik sehir/yol bisiketi sizce nasil ?

Konu, 'B'twin' kısmında oz78tr tarafından paylaşıldı.

1. oz78tr

oz78tr Yeni Üye

Seviye:
    Merhabalar

Bugun izmir de Deathlon magazasinda B'twing form 3 modelini gordum,
    goruntusu ve hafifligi cok hosuma gitt fiyati da uygun geldi
    fotograflari asagida, turkiye sayfasi yok fransizca siteden özelliklerini cevirdim
    Kullanılan parçalar hakkinda bilgim yok sizce bu bisiklet alınır mı?

BOYUTLARI

57 51 63 54 48 60
    KALIPER FRENLER: ÇIFT EKSEN; FREN KOLLARI: ALLOY 3 PARMAK SIYAH
    TEKERLEKLER: MACH 1; HUB: 32 AERO, IŞINLARI: 32 YUVARLAK; LASTIKLER: BTWIN; TÜPLERI: HERRMANS
    İLETIM: SHIFTER: SRAM 3.0 BÜKÜM KAVRAMA; ÖN DEĞIŞTIRICI: SHIMANO TZ31; ARKA AKTARICI: SRAM 3.0; KASET: 13X26 FCC MICHE 7V; AYNAKOL: 170MM PROWHEEL 48/38/28; ZINCIR: KMC Z51
    SELLE KRALIYET VIPER; SEATPOST: ALÜMINYUM
    KÖK: 10 ° (90 ILA 120 MM) GIDON JD 362: MTB JD 500-540 MM
    ÇATAL: ÇELIK EĞIMLI
    ÇERÇEVE:. ENTEGRE SOKETI ILE ALÜMINYUM

http://btwin.com/fr/velos-route-forme/3855-b-twin-forme-3.html#tout-savoir-sur-ce-produit

2. farukbas77

farukbas77 Kıdemli Üye

Seviye:
  3. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
  4. Berkay IŞIK

Berkay IŞIK Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bisiklet çok şık duruyor fakat teknik olarak pek iyi değil sanırsam.

5. oz78tr

oz78tr Yeni Üye

Seviye:
    sanirim kimse bu bisikleti bilmiyor

6. Nüvit Becan

Nüvit Becan Üye

Seviye:
    Ürün ile ilgili çeviriyi yaptığınıza göre ,bu bisikleti satın alanlarında ,görüşlerini okumuşsunuzdur,bisikleti mağazadan aldıktan sonra neler yaptıklarını,hangi bölümlerini ayarladıklarını,hangi parçalardan şikayet ettiklerini belirtiyorlar,bence sorunuzun cevapları geniş bir bicimde orada çok net bir şekilde yanıtlanmış,güzel bir görüş ve kullanıcı verileri var orada.. İyi günler dilerim.

7. yigitkirca

yigitkirca Aktif Üye

Seviye:
    merhaba, tr'de de decathlon olmasına rağmen, fransa'da öğrencilik yapmış biri olarak mağazanın birebir fransızlar tarafından yorumunu aktarmak isterim ki fikrini büyük ölçüde etkileyecektir. Fransız arkadaşlarla olan sohbetlerden düzenleme şu şekilde: Decathlon özellikle ekonomik ürünleriyle ünlü ve içinde a'dan z'ye her türlü spor ürünü barındıran bir mağaza. buradakilerine gitme fırsatım olmadı ama fransa'dakilerde kasalardan geçmeden birer bisiklet, tekne vs. ayrı ayrı atolyeleri var. Burada bakımdan tut da toplama vs. de yapılıyor. Fransızlar bu mağazayı ekonomik olmasının yanında hızlı servisinden dolayı da seviyor. Bisiklet atölyesinde yaklaşık 5-6 çalışan var. İşlem gören bisikletler atölye önüne dizilip sahiplerini bekliyor ve sıra da olmuyor. Tahminen bir işlem maksimum 30 dakika sürüyordur. O da maksimum.. Ben 5 euro'ya canavar gibi tenis şortu almıştım mesela. Bir sıkıntısını da görmedim. Bunu şunun için söylüyorum, ürünler ekonomik tamam ama belli bir standartın altına da inilmiyor. Bir de son olarak şunu söylemek isterim; yabancı menşeili, özelikle avrupa menşeili zincir firmalar, hangi sektörde olursa olsun stoklama kabiliyetlerinden ötürü daha uygun fiyatlar yakalıyor ve avrupa çıkışlı olanlarda ab standardı dediğimiz bazı kriterlere ürünün uygun yapıyor.

Bisiklet canavar gibi duruyor. Al gitsin. :)

gok bunu beğendi.
  8. akifberkant

akifberkant Bisikletkolik

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Bence güzel bisiklet,asfaltta kullanılacaksa alınır. Patlamaya dayanıklı, biraz daha konforlu kullanıma olanak verebilecek dış lastik değişimiyle daha iyi olur kanımca. 28'' jantlı, yol/yarış kadrolu, hafif ve kaliteli bir bisiklet olduğunu söyleyebiliriz. Asfaltta mtb den iyidir. İhtiyaç duyulursa Açı ayarlı gidon boğazı veya bar-end kullanımıyla sürüş konforu arttırılabilir.

Hatta imkan varsa, almışken siyah renkli; karbon bacak ve maşalı olanı da düşünülebilir.

Selamlar

9. Çağatay Çağlar

Çağatay Çağlar Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bisiklet bence şahane, hiç düşünmeye gerek yok. Yahu cidden 600 TL mi? Fiyatı gayet iyi..

10. Yusuf Z. Şipal

Yusuf Z. Şipal Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Ben hemen tüm spor malzemelerimi Decathlon dan alıyorum. Öyle ki İzmir e açılmadan önce Ankara ve İstanbul mağazalarına alışveriş için gittiğim olmuştur. Kano dan zıpkına vs, şunun için söylüyorum, bu kadar malının arkasında ve standartları olan başka bir firma henüz görmedim Türkiye de.
    Bu bisikleti de inceleme şansım oldu, benim çok hoşuma gitti, ufak tefek değişikliklikler tüm bisikletler için gerekli olabiliyor, bunda da zamanla yaparsınız. Ben olsam alırdım. Size de şimdiden hayırlı olsun

11. oz78tr

oz78tr Yeni Üye

Seviye:
    evet aynen Decathlon 5 yil da garanti veriyor ayrica aksesuar yedek parca hersey de var cocuklar icin romork bile var hatta bu bisiklete kolayca baglaniyor,
    tek sıkıntı servisi sadece satıs yerinde veriyorlar bisikleti ucyoldan gaziermire goturmem gerekiyor yaklasik 15-20 km

12. oz78tr

oz78tr Yeni Üye

Seviye:
    evet hatta 590 tl diyorlar cıldırmıslar

13. Ali İlker Topçu

Ali İlker Topçu Yeni Üye

Seviye:
    Hocam bu bisikleti aldınız mı? Aldıysanız yorumunuzu paylaşabilir misiniz?

14. Onur Nas

Onur Nas Yeni Üye

Seviye:
    Bende bu bisikletten var.Ne yalan söyliyim aklımda hiç bisiklet almak yokken fiyatı uygun geldi ve aldım.Eşim de binmek istediğinde işime yarıyor.Fiyatına göre bence uygun.Ancak vitesleri çok dandik onu söylemekte fayda var.bunun dışında ağırlığı,gidişi ve frenleri bence gayet başarılı.Ancak vites sistemini değiştirirsen tadından yenmez:)

15. Uğur SARIGÖL

Uğur SARIGÖL Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Konu hort :) Giriş seviyesi bir yol bisikletine ihtiyacım vardı. Ben de bunun 60 cm kadro olanından aldım. Bayağı karma parçalara sahip bir bisiklet. Ama yolda MTB'lardan iyi olduğu kesin. Artık gerçekten bisiklet kullandığımı hissedebiliyorum. MTB beni yormaktan başka bir işe yaramıyormuş. 1. viteste nefes nefese tırmandığım yokuşları artık 5-6 ile tırmanabiliyorum ve nefesimi ağzımdan almama bile gerek kalmıyor. Pedal bastığımda altımdan kaçmak istercesine ileri atılıyor.

Belki ikinci elde bu paraya alınabilecek daha iyi bisikletler vardı ama bulmuşken kaçırmayayım dedim. Kadro ömür boyu garantili zaten. Üzerineki parçalar yavaş yavaş değişir.

16. Ali Kerimoğlu

Ali Kerimoğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Şu anda bu bisikletin satışı var mı? Var ise hangi mağazada?

17. Uğur SARIGÖL

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Decathlon Forum İstanbul mağazasından aldım. Sonuncu olduğunu söylediler. 60 kadro olduğundan kimse almamış. Yoksa ben de alamayacaktım. Ama almayı düşünen varsa oraya bir gitsin derim. Teşhir malı, sezon sonu vs. ellerinde kalmasın diye bayağı indirim yapıyorlar. Hem görüp test etmiş olurlar.

Çıkmadan önce halen satılmamış bir Fit 5 görmüştüm.

18. hakan aydın55

hakan aydın55 Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    60 kadro bağaa büyük...
    tabi onunda bir alıcısı var ve fiyat gayet uygun...
    3-5 ekleyip daha üst limite çıkılamıyorsa fiyatı çokç çok iyiii....

19. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Kadrosu kaçtı bakabildiniz mi? Fit 5 yani.

20. Uğur SARIGÖL

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    60 bana çok iyi geldi. Sele borusu yarıda. Gayet rahat kullanıyorum.

54 ya da 57 olabilir. Çünkü onun 2 bisiklet yanında benim aldığım Fit 3 vardı aralarında takribi 4-5 parmak yükseklik farkı vardı.