6 Temmuz Cumartesi Yalova Erikli Şelalesi

Murat Ekmekçi

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Sedona
Yarın(6 Temmuz), bendeniz Murat (Hüdavendigar) Ekmekçi ve dostum Orhan (Gazi) Keküllüoğlu,
Pendik'ten Yalova'ya gidip Kent Orman'daki Erikli Şelalesine, gücümüz kalırsa ya da orada
yapacağımız yolüstü planlara göre daha yukarıdaki yaylaya gitmeyi planlıyoruz. Eşlik
etmek isteyen varsa bekleriz.
Ferrycat, Pendik'ten 08:15'de kalkıyormuş. Arabalı olduğu için 10 kişi sınırı vardır.
Biz arkadaşla Kartal sahildeki deniz otobüsünün önünden 07:25'de buluşup 07:30 gibi hareket edeceğiz.

Not: Yalova Teşvikiye'den ormana giden yol yaklaşık 9km'de 0'dan 500 metre rakıma ulaşıyor,
googleearth bazı yerlerde %20 eğim gösteriyor, bizim canımız çıkacak sizi de bekleriz.
Not 2: yaz olması sebebi ile şelale suyu çok azalmıştır, internet fotoları yanıltıcı olabilir, bir diğer husus
da bolca turist olabilir, hazırlıklı olun.

Scudo

Cihan Soyugazi

Aktif Üye
Tepki
19
Bisiklet
Specialized
Murat slm kardesim avrupa tarafindayim 8 30daki idoya binsem 10 gibi yalovada oluyo siz 9 gibi olursunuz ,1 saat orada oyalansaniz kahvalti fln beraber de gidebiliriz cevabin ok olursa bana bi alo dersen organize olurum.telimi ozeline atiyorum .Kolay gelsin.

orhan0911

Forum Demirbaşı
Tepki
144
Bisiklet
Mosso
çok çok çok açıklayıcı olmuş murat namıdeyer Hüdavendigar katılan olursa ramazan dan önce son bir uzun tur yapalım şehirler arası :)

Murat Ekmekçi

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Sedona
Mantık tamamen o zaten: The Last Tour de Ramadan :) 1 ay zombie gibi dolaşacağımızdan bisiklete hal mecal kalmayacak, bu yüzden bu haftasonunu iyi değerlendirmek lazım.
-Cihan, 08:30 demişsin ama Yenikapı'dan 6 Temmuz günü, FC , saat 08:00da kalkıyormuş, bir sonraki sefer ise 09:45 demiş. Başka bir şirketten ya da iskeleden mi geleceksin. Eğer İDO ile Yenikapı'dan geleceksen bir daha kontrol edip buradan geri dönüş yapabilirmisin.
-Orhan, senin o yokuşlardaki halin için şimdiden twitter'da hashtag açıyorum #DirenOrhan :p

orhan0911

Forum Demirbaşı
Tepki
144
Bisiklet
Mosso
@Murat Ekmekçi

twitter alemi bana ters ağa töbe ınstagram sen çok yaşa sen bana burda aç bende çapulka olimmm :))))

Cihan Soyugazi

Aktif Üye
Tepki
19
Bisiklet
Specialized
dogru Muratcim 8 00 da varmis en son bindigimde 8 30 idi. neyse ben onu yakalamaya calisicam abi . yakalarsam seni ariyim ya da mesaj atiyim ,10-15dakka beklersiniz beraber gideriz ,telini ozelden paylasabilir ya da mesaj atabilir misin bana?

orhan0911

Forum Demirbaşı
Tepki
144
Bisiklet
Mosso
@Cihan Soyugazi

gelirsen hoş olur 15 degil 20 dakka da bekleriz

orhan0911

Forum Demirbaşı
Tepki
144
Bisiklet
Mosso
@Murat Ekmekçi

gizli gizli ne iş murat :) kamuoyundan saklama telini :)