6 Mayıs Pazar Aydos'da piknik yada off road

mehmet ankaralı

Daimi Üye
Tepki
96
Bisiklet
Sedona
6 mayıs pazar günü aydos zirvesine çıkmayı planlıyorum katılacak arkadaşlar isim bildirsin buluşma ve diğer ayrıntıları ilerleyen günlerde ortlaşa aldığımız kararla buluşma yeri yapılacaklar ve diğer ayrıntıları belirleriz iletişim ben mehmet 0541 956 84 98

Scudo

Kadir Yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
320
ben yakacıktayım bi aksilik olmazsa size katılamak isterim.

mehmet ankaralı

Daimi Üye
Tepki
96
Bisiklet
Sedona
kadir bey ilginize teşekkürler organizasyon için fikirleriniz varsa yani şunu şöyle yapalım böyle gidelim diye dinlemek isterim :)

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
Eğer 18 Mart'ta sol elimin tarak kemiğin kırıldığı kazayı geçirmeseydim gelirdim. Bu nedenle Aydos'a en erken Haziran başında gidebilirim.

mehmet ankaralı

Daimi Üye
Tepki
96
Bisiklet
Sedona
@Cem Şentin

Çok geçmiş olsun iyi olduğunuzda konu açın büyük zevkle eşlik ederim :) aydos bence mükemmel bi parkur :)

mehmet ankaralı

Daimi Üye
Tepki
96
Bisiklet
Sedona
@Rıdvan UĞUR

:) neden olmasın şöyle iyi bi çamur banyosu ve zirveden kuşbakışı ıstanbul :) gelirsen olur :)

mehmet ankaralı

Daimi Üye
Tepki
96
Bisiklet
Sedona
talep yok sanırım gelmek isteyen olursa fazla kişi olmadığından öğlenden sonra 3 gibi zirveye gidiyorum yine tek :)

Osman D.

Forum Bağımlısı
Tepki
261
Bisiklet
Cube
başka tur olmasa gelirdim :) nerde bu aydos bu kadar övdünüz :D Avcılardan cok mu uzak

Osman D.

Forum Bağımlısı
Tepki
261
Bisiklet
Cube
bayağı uzakmış :) neyse bir dahaki sefere gelmek isterim

ramazanedis

Daimi Üye
Tepki
56
Bisiklet
Salcano
ben de gelecektim cumartesi aydosa çıktım v fren'le çamura girince olanlar oldu tekrar ne zaman olur

caferka

Üye
Tepki
0
ben de haftanın bi kaç günü aydosta oluyorum . zirveye bi kaç kere çıktım. bisiklet sürmek için sultanbeyli kartal pendik civarı için oradan daha iyi yer yoktur sanırım. ayrıca doğal kaynak suları var ormanda. kurtköy den yakacık a giden yolda aydos zirvesine kadar giden çok güzel bi yol var oradan çıkıyorum . pedallamak isteyen varsa buluşalım