6 kiş dağ bisikleti alacağız, 700-1000 tl arası, TAVSİYE VE YORUM LÜTFEN. izmir-foça

cs_jan

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar, 6 KİŞİ dağ bisikleti almayı planlıyoruz. hepimiz yeni başlıyoruz ve -bilirsiniz- mevcut parayla alınabilecek en iyi ve uygun modelleri araştırıyoruz. bütçelerimiz 700 ile 1250 tl arasında değişiyor. arkadaşların dikkatini kron xc150 ve 250 moddelleri çekmiş. ben uzun zamandır bakıyorum ama 1200 liranın altında işe yarar bi bisiklet bulamadım. özellikle dolar hareketleri işimizi zorlaştırmış durumda. öneri ve yorumlarınızla yardımcı olursanız çok sevinirim.

Scudo

Snr U

Forum Demirbaşı
Tepki
1.229
Bisiklet
Mosso
güncel fiyatlarını bilmiyorum ama çankayada sundu bisiklette 700-800 liralara çok güzel modeller vardı bende oradan aldım orada beşir beyle görüşürseniz oldukça bilgili ve yardım sever birisi memnun kalırsınız

• Beğen
Tepkiler: gok

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
6 kişi toptan bisiklet alımında oldukça hesaplı alacağınızı düşünüyorum. Sundu bisiklet İzmir bayisinden mosso markası tavsiye edebilirim. Donanım olarak full set kullanması ve fiyat performans açısından avantajdır.
Mosso 2670 deore full set,xt dre mosso,alivio full setten aşağı donanıma inmeyin:D . Peşin %10 indirim normalde yapılıyor. 6 bisiklet için toptan alımlarda daha fazla olacağını umuyorum.

• Beğen
Tepkiler: cs_jan

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Mevcut bütçe ile donanım bakımından alınacak en iyi bisikleti istiyorsanız Salcano modellerine bakmalısınız.

cs_jan

Üye
Tepki
0
bana özelden mesaj yazan arkadaşım, sana yanıt yazamıyorum. telefonunu verirsen ararım.

İ.Deniz

Daimi Üye
Tepki
47
Bisiklet
Sedona
@cs_jan

Bisiklete baslamanıza sevindim öncelikle arazi de kullanılmayacaksa paranizi çöpe atmayın şehir bisikletlerine bakın. Benim önerim Salcano insomnia 27.5 olur rockshox xc30 masadan tut hidroliklere kadar sizi yolda birakmaz. Fiyatı 1400 tele 6 bisiklet isin 6500 tl de anlasabilirsiniz