6 haziran da Boğaz köprüsü

Scudo

OrionForEver

Forum Bağımlısı
Tepki
857
@Kudret Kurtcebe

Kudret abicim benim esegi veririm sana senin kinini alümünyum gorunumlu karbon yapaırm ben:):):):) Sen hicc ozzzulllmmeee

Yaaa Cirkinn Karbon'a karsıyım diye mesaj atıyorsun birde sozun var diyorsun sen yaaa....:D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@çirkin

evetttttttttttt
çirkin dostum
imdi piyangodan para çıkacak scale limited karbon 8 klio 300 gramı dehşetengiz bisikleti alarak tam 75.00 yuroya ne ediyor şimdi
15.000 ytl yi geçer bu ne be araba parasına bisiklet alıyoruz yahu bu kadar parayı verdikten sonra ben artık hızımı alamam çine giderim
o vakit bu 11 kilo 295 gramlık karbon scale 30 large kadro senin çirkin babo

:in: :in: :in: :in:

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
@Kudret Kurtcebe

Gerekirse seninle benzinci soymaya bile gelirim parayı denkleştirmen için:D :D :D

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
@OrionForEver

Hocam karşıysam o kadar da karşıyım demedim. :D :D Bedava karbon baldan tatlıdır. Hem benimkisi sadece Kudret KURTCEBE gibi bir üstadın makinesi kullanıyorum ben diye gelecek kuşaklara hava atma arzusu.:D :in:

Çirkin Abi, Gezi parkı pastanenin yanındamı

Yeni yapılacak camiyi geç,laikgirmez sokağın orda:D :D

• Beğen
Tepkiler: OrionForEver

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@çirkin

harbiden çok ciddiyim çirkin dua et şu para bana çıksın he babam piyango alıyoruz geçen hafta kıl payı 50.000 ytl yi kaçırdım arkadaş bu para bana çıkacak ve bütün forum şahittir ve bu benim itirafımdır bu karbonu bedavaya sana vereceğim sözüm söz arkadaş

çirkin ben üstad değilim lo sizin gibi bir insanım

:in: :in: :in:

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
@Kudret Kurtcebe

Sağol be abi. İnşallah kosmos gönlüne göre verir.:D

OrionForEver

Forum Bağımlısı
Tepki
857
Ohh hoooo Kosmosda super sevgi novası ucusuyor:D biz sokaga girelimmi girmeyelimmi diyeee google maps'e bakıp duruyoruz Cirkin Bey:):)...

Vayyy beeee kavanoz diplii dunya herkes gitti karbon ile uzaya biz kaldık sokagın kosesinde, bari kırmızı karanfil takim kaskımın ustune:D:D de yol gosteren bir dost beni tanısın:D:D:D

• Beğen
Tepkiler: çirkin

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
@OrionForEver

Kerem baba. Ben hümanist bir kişiyim biliyorsun. Bööyle içimden sevgi fışkırı fışkırıveriyor. :D Biz kızılkayaların orda mı buluşsak ne etsek. Ekşi pedal diye bir grup AKMönünde buluşup ondan sonra katılacakmış.
Ayrıca siz bu makinelere binerken ben sirkeci bisikletimle katılıyodum ortamlara alemlere.:D

• Beğen
Tepkiler: OrionForEver

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
çekilişte bisiklet bana çıkar inşallah, ihtiyacı olan birine veririm o zaman

İnşallah diyelim Görkemim. Ama çekiliş tur bitiminde üsküdarda yapılır. Biz adaya yetişebilmek için Köprüden hemen sonra kadıköye pedallamayı düşünüyoruz. Bu arada ihtiyacı olan birine vermiyon ama SPD leri. Forumda satarım diyon çakalson.:D

@OrionForEver

Baba tur sonunda SEDONA 261 vereceklermiş. Çekilişle. Çok güzel uygulamalar bunlar. :in:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@çirkin

çirkin birlikte topuklarız kadıköye ben sizi köprünün gişelerinin ordan yakalarım birlikte üsküdara ordan vın ada

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
@Kudret Kurtcebe

İnşallah abi. Performansı düşük arkadaşarım var. Ben onlara eşlik edeceğim. İnşallah yetişiriz.:in:

OrionForEver

Forum Bağımlısı
Tepki
857
@çirkin

Abi bence lale iskembecesinin onu bize daha cok uyar:D:D:D Sonra kızılkayalara gideriz aciliriz arkadaslar kopruye yakınken bizde asaga inip kabatasdan onları karsılamaya gideriz:) Malum dunya pisiklet gunu:)

Gell ne olursan ol yine gel,
ister polo bisiklet ol
ister pinokyo bisiklet ol yine gelll...

Yolumuz kopru yolu,
içimiz bisiklet coskusu ile dolu...

Gel her neyin olursa olsun yine gelllll

Topla gel:D

Oktay Ataş

Daimi Üye
Tepki
100
çirkin ortalama kaç hızla gideceksiniz ona göre bizde bi grup size katılabiliriz