Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

6 Günde Antalya - Ölüdeniz turu

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Burak KURU tarafından paylaşıldı.

1. Burak KURU

Burak KURU Yeni Üye

Seviye:
    Merhabalar,

Uzun zamandır Nisan 2012 ayı sonu-mayıs başı gibi izmir çıkışlı -bodrum-(feribotla knidos-datça) datça-marmaris turu düşünüyordum. Şu ara Fikrimi değiştirip Akdenizde turlamayı düşünüyorum. Antalya merkez çıkışı- Beldibi - Kemer - Finike - Kaş - Fetihe - Ölüdeniz turu düşünüyorum. Sanırım nisan sonu ve mayıs başı için gece çadırda konaklamak daha rahat olacaktır. Yol durumu ile ilgili olarak bu yolu turlamış olan biri var mıdır ? Yol bisikletle seyehat için uygun mudur? Farklı bir yol öneriniz var mıdır? Bazı tünellerden geçmek riskli olduğunu duymuştum, ne derece doğrudur?

Teşekkürler selamlar,

2. savaş kahraman

savaş kahraman Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Antalya merkez çıkışı- Beldibi - Kemer - Finike - Kaş - Fetihe - Ölüdeniz - Köyçeğiz - marmaris - diye devam eden turu geçen yaz yaptık. güzergah süper bu arada olimpos'a ve kekovaya gitmeni öneririm. Tünellerde yeteri aydınlatman varsa hiçte tehlikeli değil ama tünel içindeki ses insanı biraz ürkütüyor. Yol bisikleti konusunda ise (bence) patikaya girmeyeceğin sürece sıkıntı yaşamazsın. Bu yaptığımız turun linki belki yardımcı olur http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=92230

Burak KURU bunu beğendi.
  3. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Osman D. bunu beğendi.
  4. sercancetin

sercancetin Üye

Seviye:
    başarılar:)