6 Eylül 2009 İzmir Kemalpaşa üzerinden Spil dağını aşmaca

Ferhat Şener

Forum Demirbaşı
Tepki
562
Bisiklet
Giant
Zirve tam 1574 mt Şerif abi benim bisikletim gitmez kahır olur dıyosan ben gelemecegımden pazar gunu vereyım benım bısıkletı;)

• Beğen
Tepkiler: Hüseyin Gümüş
Scudo

Sencer Kan

Forum Demirbaşı
Tepki
637
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ernur kazancı

işte bu olasılığı sevdim !

aly gunes

Forum Demirbaşı
Tepki
49
İsim
Güneş
Bisiklet
Carraro
bır aksılık olmasa bende geluıyorum. 2 arkadasım daha var haberleseyım onlarla sedadan naıl ve kuafor oktay.

aly gunes

Forum Demirbaşı
Tepki
49
İsim
Güneş
Bisiklet
Carraro
bende varım pazara. görusmek uzere.

Ercüment Özyurt

Daimi Üye
Tepki
387
@Sencer KAN

Walla diyorum ya son anda belli olacak. Gelmeyi çok istiyorum. Ortamı kokluyacam, fırsatını kolluyacam, bir boşluk bulursam da kaçıp gelicem :D

Çıkılacak rampalardan, aşılacak engellerden korkanlar beni örnek alabilir. Değerlerimi vereyim hemen :
BOY :1.72
KİLO : 78 (Göbekte bi 10 kilo yağ kütlesi var fazlalık :D )
SİGARA : Günde 2 paket
KOMPONENT : Çok anlamam deore nedir XT nedir ama benimkiler zorlandı mı zinciri attırıveren Tourney arttırıcılar ya da attırıcılar (Benim gibi ben de zorlanınca zincirim atıveriyor)

Bu değerlerle %7 eğim asfalt yoldan korkmuyorum. Dinlene dinlene yavaş yavaş çıkarım. Ama %12 eğim toprak yol beni bel bölgesinden yakalayıp bisikletten aşşağı atıveriyor bunu da geçen hafta öğrendim. :)

Tespiti de ben yapmadım. Utku söylemişti hocam yavaş gel benim işime yarıyor bu beklemeler diye. :D Sonuçta Şerif dışında da cyborg yoktu grupta hepsi insandı. Herkesin dinlenmeye ihtiyacı oluyor.

Ama çayda çıra deyiminin altına da imzamı atmam. Onu da hemen belirteyim

• Beğen
Tepkiler: Sencer Kan

Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
940
Aha tamam yatıcı adam varmış grupta, ee ne duruyorsunuz? Ekleyin beni de listeye! :D Patrondan da izin çıkmış, daha ne isterim? :)

Bu arada son durum asfalt yoldan mıdır? Bir arkadaş sormuş lastikler slick sorun olur mu diye, sorusu havada kalmış. Ben de ona göre benim 28 jant 700*28 cillop yol lastiklerini değiştirmeyeceğim.

Aybars ne diyorsun hoca? Lastikleri değiştireyim mi?

Tepki
94
Şerif abinizin kulağına kar suyu değil donduruculu buzdolabı kaçtı ,Rami bey ayağınızı gazdan çekin bakın evde yokum , bişi olursa tedavi bakımı size ait ona göre, başladı çünkü siz gidiyosunuz diye gaza gelmeye :))
Ama en haso jest Ferhat'tan bisikletini veriyor (bisikletçi için çok zor söylene bilinecek bi laf bu ) , kızımıza gidiyorum ,takip edemicem sizleri umarım zevkli kazasız problemsiz bir tur yaşarsınız ...

• Beğen

Ferhat Şener

Forum Demirbaşı
Tepki
562
Bisiklet
Giant
(link) (link)

http://img405.imageshack.us/img405/1060/img0376f.jpg

(link) (link)

(link) (link)

Kıştan kalma bı kac foto....

• Beğen

Aybars Öge Sürücü

Forum Bağımlısı
Tepki
1.494
@aydin

Aydın kesin rota kararına göre; Turgutalp'ten inişe karar verilirse, yol stabilize mtb ister. Egemen gelirse yol makinesiyle, Manisa'ya inersiniz.

Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
940
@Aybars Öge Sürücü

Çok problem değil, değiştiriveririm lastikleri. Zati kış ta geliyor. Neyse son durum bir belli olsun da. Bir de yeme içme olayı bireysel halloluyor sanırım. Değil mi?

Sencer Kan

Forum Demirbaşı
Tepki
637
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sahi.. yemek olayını nasıl? yapıcaz..

Şu çanta taşıma olayınden bu zamana kadar hep yırttım, yırttık..
Umuyorum bu kez de.. kuşlar gibi hafif çıkar yine yırtarız..

At mı? yesek :)

Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
940
@Sencer KAN

Sencer at eti sert olur, soslandırmak lazım. Ona da vakit olmaz :D Neyse geyik bir yana bir kaç sandviçle olayı hallederiz gibi. Biraz da şeker çikolata vs. tamamdır. Zati bu sıcakta su dışında pek birşey aramıyor adam. Bir de şu var, birlik beraberlik olsun da kuru ekmek te pek lezzetli olur dağta taşta.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Şerif Çetindağ

Şerif bey yollar asfaltmış, sizin yeni scootlardan birinle gelirisiniz. Lütfen çamura yatmayalım. Sizinle birlikte bedal basmaktan büyük zevk alıyorum, nefesinizi ilk önce ensemde sora sol kulağımda hissetmek,hemen arkasından iğneli sözlerle tarafınızdan tacize uğramak,daha sonrada yere düşen nalları toplayıp tozunuzu yutmak, ve bunları defalarca yaşamak. Beni bütün bunlardan mahrum mu edeceksinz? Şaka bir yana, sizi gerçekten bu tura bekliyorum. Sevildiğinizi bilin, biliyorsunuz sizi eski bisikletinizlede çağırabilirdim. Arkadaşlarımıza gerekli açıklamayı siz yaparsınız artık.

Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
940
Rami Bey'e ilaveten;

Gaz olsun diyerek ben de bir ekleme yapayım. Amortisorsüz, Cr-mo ve 28 kadrolu bir bisikletle ben bile geliyorum, daha ne olsun.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
aybars ben de kalıntekerle geleyim olmazsa, hem 2 haftadır sürmüyorum, gezintili uzun yol daha iyi olur sanki. bir de uzun süredir mtb sürmedim, iyi gelir herhalde. yemek olayı nasıl olur hem? yanıma alayım mı, yoksa molalı mı yaparız? parkur kaç km, bir de ne kadar sürer?

Aybars Öge Sürücü

Forum Bağımlısı
Tepki
1.494
@Tolga Egemen Ertolga

Benim sınavlarım var; kararı grup verecek, ben yokum anlayacağın :(

Ferhat Şener

Forum Demirbaşı
Tepki
562
Bisiklet
Giant
Sözüm Sencer'e hehe dısarıdan konusma dedın bende bı dusundum kı:rolleyes: Sabah 7:40 Bornova Manısa'ya varıs tahmını 8-9 gıbı olsa ben sizi spıle tırmanısa gonderırken gerı doner İzmir'e gelirim.;)En azından Sabuncu Belini birlikte Manisa'ya kadar gelmiş olurum.Bornovada görüşmek üzere Özkanlardan gecilcekseniz ben orda bekliyim;)

• Beğen