Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı 57 kadro - Carraro Vales 940 Carbon - Sram red - Mavic Ksyrium

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Birol Şenkul tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Birol Şenkul

Birol Şenkul Aktif Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Kasım Ayında Adapazarı Ensar Bisikletten aldığım Carraro Vales 940 full karbon yol bisikletimi satıyorum.. Parça satışı düşünmüyorum… Parçaları isyeyen arkadaşlar birbirleriyle haberleşip bisikleti parça parça değerlendirebilirler.... saygılar..
    Bisiklet kozmetik 10 üzerinde 9,5 alıcak temizliktedir..Profosyonel bisikletçi olmadığım için çok fazla binme şansım olmuyor.. Bir hevesle aldım.. Bana çok fazla geldiğini anladım.. Yarış koşmadığım için Şimdiye kadar en fazla 25 veya 30 tur yapılmıstır.. Yani toplamda 1500 km kadar yol yapmıştır.. Kadrosunda vuruk-çizik-ezik-kırık-çatlak cv. hiç bir hasarı, kusuru yoktur. Vites fres sistemi aynakol, vites kolları, ön-arka fren ayakları neredeyse sıfır denecek kadar temiz durumdadır.. Kadro, Vites fren tel kabloları ve zincir kadrora iz yapmasın çizmesin diye karbon görünüm sticker ile koruma altına alınmıştır..Bisikleti aldığımda üzerinde camponolo xenon vites - fsa ayna kol - fsa fren sistemi - mavic aksiyum jant - ritchey sele - FSA speacet seti - ritchey gidon boynu vardı.. Ben Nisan ayında aşağıdaki şekilde donanım değişikliği yaptım..Bu şekilde en fazla 500 - 600 km kadar yol yapmıştır..
    Kadro Boyu - 57 cm
    Kadro - Carraro Vales 940 Carbon Ayna Kol - Sram Red Arka Aktarıcı - Sram Red Ön Aktarıcı - Sram Red Ruble - Sram Red Fren Kolları - Sram Red Carbon Fren ayakları - Sram Force Zincir - Sram Pc 1091 Jantlar - Mavic Ksyrium SLR Lastikler - Continental Grand Prix Sele - Ritchey Comp Sele Borusu - Ritchey Comp Gidon - Ritchey Comp Gidon Boynu - Ritchey Carbon Speacer - Ritchey Carbon Pedallar - Shimano Ultegra Extralar - Bontrager+Zefal iki adet suluk kafesi - Sigma BC 16.12 Wireless Cadance ve Speed sensörlü yol bilgisayarı
    İstediğim Fiyat 4500 tl
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

2. Birol Şenkul

Birol Şenkul Aktif Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Bisiklet Konya'ya satılmıştır. Mehmet arkadaşıma kazasız belasız turlar. Hayırlı olsun.
    Ilan kilitlenebilir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.