550 TL Günübirlik Gezi Bisikleti

Tepki
15
Bisiklet
Giant
Merhaba arkadaşlar. Bisiklet almak istiyorum ve bütçem maksimum 550 TL. Bu noktada Bianchi Speed 3000 modeli gözüme çarptı. Amacım hafta sonları Bursa'da arkadaşlarla günübirlik gezileee gitmek. Maksimim 50 KM falan yapılır sanıyorum. Bisikleti bu Pazar almak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum... Şimdiden teşekkürler...

Scudo

ßarış Yavaş

Forum Demirbaşı
Tepki
116
Bisiklet
Salcano
Yaptığınız geziler şehiriçi tarzda mı dağlık arazide veya toprak yolda mı yoksa otoyollarda mı sanırım şehir içi arıyorsunuz siz

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
(link)

Sehır ıcınde olsun turlarda olsun senı uzmeyecek bır bısıklet.arka rubleyı megarange ruble ıle hemen ya da daha sonra degıstırıp. 11 - 34 dıs kombınasyonu ıle cok rahat yokus tırmanırsın.onumuzdekı aylarda bır oncekı jant setıme ben de megarange ruble takıp 28'' bakkala gıtmelık mahallede fırına gıtmelık rahvan bır demır at toplayacagım.hatta lınkını verdıgım bısıkletı arkadasıma bakacaktık o planını erteledı yaz mevsımıne.500-550 ye alabılırsın bıraz pazarlıkla

Tepki
15
Bisiklet
Giant
Genellikle şehiriçi olacak. Şehirden en fazla 30 40 Km çıkma fırsatımız olur sanıyorum. En fazla Uludağ'a arabayla çıkıp bisikletle ineriz. Yollar da genellikle asfalt olur diye düşünüyorum.

Tepki
15
Bisiklet
Giant
Öneri oçin teşekkür ederim. Sanırım siz de Bursa'dansınız. Bursa'da bisikleti alaboleceğim nereyi önerirsiniz. Ayrıca kask ve teknik ekipmanlar ortalama ne kadar tutar sizce? Fazla soru sorduğumu biliyorum ama kusura bakmayın bilmefiğim için soruyorum.

ßarış Yavaş

Forum Demirbaşı
Tepki
116
Bisiklet
Salcano
o zaman şöyle bişey bakabilirsiniz

(link)

biraz daha iyi olsun diyorsanız

(link)

(link)

(link)

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Bursa'da alabılecegın bır ıkı yer var.bıraz arastırma ıle onlıne olarakta alabılırsın hemen hemen aynı fıyatlara.sen kararını ver arastırıp eldıven kask gozluk zamanla alırsın.Hatta sembolık bır ucrete elımde bulunan k kaskı sana verebılırım. Lınkını verdıgım bısıkletı aydın bısıklete gıt bı gor dokun.once gez bısıkletlerı gor.

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
Barış Turan'a tamamen katılıyorum. Aydın bisiklet nakite %10 indirim yapar en az 550 liraya alırsın o bisikleti.

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Nakıtte ındırımle ve bıraz da pazarlıkla 500 e bıle alabılırsın.Bısıklet 2012 model yanlıs hatırlamıyorsam.sezon yaklasıyor ve ınsanlar 2013 modellere yonelır ,gerı kalan konularda da yardım etmeye devam ederım.

Enes nlfr

Üye
Tepki
23
Bisiklet
Bianchi
Aydın bisiklet indirim yapmıyor boşuna heveslenmeyin

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
Nasıl yapmıyor bu sene 3 defa bisiklet aldım oradan.

Tepki
15
Bisiklet
Giant
İnternette şöyle birşey buldum. (link)

Sanırım pazarlık payı da var. Ne dersiniz? Marka ve model nasıl? Acaba teknik servis konusunda sorun yaratır mı?

Tepki
15
Bisiklet
Giant
Merhaba arkadaşlar. Daha önce linkini paylaştığım Kawasaki'nin X-Ray modelini aldım. İlk binişte biraz zorlanarak da olsa 20 kilometre yol yaptım. Bisikletin fotoğrafını ekledim, görüşleirniz benim için değerli: (link)